-
-
IšparduotaBALOCCOPistacijų ir lazdyno riešutų keksiukas Pandoro Pistacchio & Nocciola, 800g
€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €15,63 par kg -
IšparduotaBIOPOINTPlaukų kaukė su serumu greitam poveikiui BIOPOINT Speedy Hair, 400 ml
€12,00 EUR€12,00 EURVienības cena €30,00 par l -
VIVINO ★ 3.6NaujasVILLA FOLINIPutojantis vynas VILLA FOLINI Prosecco Millesimato Brut 11%
€12,00 EUR€12,00 EURVienības cena €16,00 par l -
VIVINO ★ 3.7NaujasSANTA MARIA LA PALMARožinis putojantis vynas SANTA MARIA LA PALMA Rosé Brut di Sardegna DOC 11,5%
€12,00 EUR€12,00 EURVienības cena €16,00 par l -
VIVINO ★ 3.7FONTANAFREDDASaldus putojantis baltasis vynas FONTANAFREDDA Asti Dolce DOCG 7%
€12,00 EUR€12,00 EURVienības cena €16,00 par l -
VIVINO ★ 3.9NaujasSANTA MARGHERITAPinot Grigio SANTA MARGHERITA Valdadige DOC sausas baltasis vynas 12,5%
€12,00 EUR€12,00 EURVienības cena €16,00 par l -
DELIZIE DI CALABRIAPikanta aliejus DELIZIE CALABRIA, 250 ml
Liko tik 1€12,00 EUR€12,00 EURVienības cena €48,00 par l -
-
IšparduotaCAPUTOViso grūdo kvietiniai miltai Farina Di Grano Integrale, 5 kg
€11,90 EUR€11,90 EURVienības cena €2,38 par kg -
IšparduotaBALOCCOPistacijų ir lazdyno riešutų pyragas Colomba Pistacchio & Nocciola, 750g
€11,90 EUR€11,90 EURVienības cena €15,87 par kg -
TORALDOKavos kapsulės TORALDO Forte & Cremoso (180g), 30 vnt.
Liko tik 9€11,80 EUR€11,80 EURVienības cena €0,39 par item -
IšparduotaTORALDOKavos kapsulės TORALDO Forte & Cremoso (210g), 30 vnt.
€11,80 EUR€11,80 EURVienības cena €0,39 par item -
VIVINO ★ 3.9 -
IšparduotaLAVAZZAKavos kapsulės be kofeino Espresso Dek (Nescafe, Dolce Gusto), 30 vnt.
€11,80 EUR€11,80 EURVienības cena €0,39 par item -
Išparduota -
KIMBOMalta kava Macinato Fresco, 2 x 250g
Liko tik 8€11,80 EUR€11,80 EURVienības cena €23,60 par kg -
Išparduota -
KIMBOMalta kava Aroma Italiano, 2 x 250g
Liko tik 2€11,80 EUR€11,80 EURVienības cena €23,60 par kg -
IšparduotaSTREGALazdyno riešutų traškučiai, padengti juoduoju šokoladu STREGA Croccantini, 300g
€11,50 EUR€11,50 EURVienības cena €38,33 par kg -
VIVINO ★ 3.9SANTA MARIA LA PALMABaltasis vynas Aragosta Frizzante 11%
€11,50 EUR€11,50 EURVienības cena €15,33 par l -
PELLINIMalta kava be kofeino 100% Arabica Espresso, 250g
Liko tik 3€11,50 EUR€11,50 EURVienības cena €46,00 par kg -
PELLINIMalta BIO kava 100% Arabica Espresso, 250g
€11,50 EUR€11,50 EURVienības cena €46,00 par kg -
Išparduota