-
IšparduotaCAFFÈ BORBONEKavos kapsulės CAFFÈ BORBONE Miscela Decisa Espresso (150g), 30 vnt.
€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €0,42 par item -
IšparduotaLAVAZZAKavos kapsulės LAVAZZA Suerte Nespresso, 30 vnt.
€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €0,42 par item -
-€2,30MASSERIA SAN NICOLAExtra tyras alyvuogių aliejus MASSERIA SAN NICOLA, 1 L
€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €12,50 par l€14,80 EUR -
IšparduotaMARVISBalinanti dantų pasta Whitening Mint, 85 ml
€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €147,06 par l -
VIVINO ★ 3.7VILLA RAIANOBaltas vynas VILLA RAIANO Fiano di Avellino DOCG 13%
Liko tik 1€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €16,67 par kg -
VIVINO ★ 3.9RIVERABaltasis vynas RIVERA Preludio N°1 Chardonnay 13%
€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €16,67 par l -
VIVINO ★ 3.6CANTINA ZACCAGNINIBaltas vynas Pecorino d'Abruzzo DOC 13%
€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €16,67 par l -
Išparduota -
-€1IšparduotaGARDELLIKavos pupelės GARDELLI Cignobianco® Signature Blend, 250g
€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €50,00 par kg€13,50 EUR -
-€6IšparduotaPERLIERAromatingas kūno purškiklis moterims PERLIER Muschio Bianco
€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €62,50 par l€18,50 EUR -
IšparduotaPELLINIMalta kava Espresso Superiore Tradizionale Nr. 42, 2x250g
€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €25,00 par kg -
VIVINO ★ 3.6Išparduota -
VIVINO ★ 3.6 -
VIVINO ★ 3.8MASTRI VERNACOLIBaltas vynas Cavit Gewürztraminer Trentino DOC 13,5%
Liko tik 7€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €16,67 par l -
VIVINO ★ 3.8IšparduotaFEUDI DI SAN GREGORIOBaltas vynas Falanghina del Sannio DOC 13%
€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €16,67 par l -
IšparduotaFEUDI DI SAN GREGORIORožinis vynas Ros'Aura Irpinia Rosato DOC 12,5%
€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €16,67 par l -
VIVINO ★ 3.9Išparduota -
VIVINO ★ 3.9VILLA RAIANOBaltasis vynas Campania Greco IGT 13%
Liko tik 5€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €16,67 par l -
VIVINO ★ 3.7CANTINA ZACCAGNINIRožinis vynas Cerasuolo d'Abruzzo DOC 12,5%
Liko tik 10€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €16,67 par l -
VIVINO ★ 3.9CANTINA ZACCAGNINIRaudonas vynas Montepulciano d'Abruzzo DOC 12,5%
€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €16,67 par l -
VIVINO ★ 3.7CANTINA ZACCAGNINIBaltas vynas Trebbiano d'Abruzzo DOC 12%
€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €16,67 par l -
IšparduotaMARVISBalinanti dantų pasta Smokers Whitening Mint, 85 ml
€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €147,06 par l -
-
-€5,30DE CECCOAlyvuogių aliejus Extra Vergine Classico, 1 l
Liko tik 6€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €12,50 par l€17,80 EUR