-
STRIANESENulupti pomidorai San Marzano Dop, 2.5 kg
€13,80 EUR€13,80 EURVienības cena €5,52 par kg -
IšparduotaLAVAZZAKavos pagalvėlės LAVAZZA Crema e Gusto Forte, 50 vnt.
€13,80 EUR€13,80 EURVienības cena €0,28 par item -
IšparduotaLAVAZZAKavos kapsulės LAVAZZA Qualita Rossa Nespresso, 30 vnt.
€13,80 EUR€13,80 EURVienības cena €0,46 par item -
IšparduotaLAVAZZAKavos kapsulės LAVAZZA Crema e Gusto Dolce Nespresso, 30 vnt.
€13,80 EUR€13,80 EURVienības cena €0,46 par item -
IšparduotaLAVAZZAKavos kapsulės be kofeino LAVAZZA Dek Nespresso, 30 vnt.
€13,80 EUR€13,80 EURVienības cena €0,46 par item -
IšparduotaBALOCCOKeksiukas su šokoladiniu kremu su aviečių skoniu Pandoro Lampone, 800g
€13,80 EUR€13,80 EURVienības cena €17,25 par kg -
IšparduotaBALOCCOKeksiukas su sicilietiškos citrinos kremo įdaru Pandoro Lemondoro, 800g
€13,80 EUR€13,80 EURVienības cena €17,25 par kg -
-€2IšparduotaBIO PRESTOUniversalūs skalbimo milteliai Total 5in1 Classico, 62MR
€13,80 EUR€13,80 EURVienības cena €4,45 par kg€15,80 EUR -
-€2,20FARCHIONIExtra virgin alyvuogių aliejus FARCHIONI Estratto a Freddo, 1 L
€13,60 EUR€13,60 EURVienības cena €13,60 par l€15,80 EUR -
VIVINO ★ 3.8CARPENE MALVOLTIPutojantis vynas Prosecco Superiore DOCG 11%
Liko tik 3€13,60 EUR€13,60 EURVienības cena €18,13 par l -
Išparduota -
Išparduota -
Išparduota -
NaujasDE CARLOEkologiškas alyvuogių aliejus DE CARLO 7 Giorni DOP, 500 ml
Liko tik 3€13,50 EUR€13,50 EURVienības cena €27,00 par l -
PISTIŠokolado ir lazdyno riešutų kremas PISTI, 600g
Liko tik 3€13,50 EUR€13,50 EURVienības cena €22,50 par kg -
PISTITepamas kremas su lazdyno riešutais PISTI, 600g
Liko tik 10€13,50 EUR€13,50 EURVienības cena €22,50 par kg -
IšparduotaLAVAZZAKavos kapsulės LAVAZZA Crema e Gusto Nespresso, 30 vnt.
€13,50 EUR€13,50 EURVienības cena €0,45 par item -
-€4IšparduotaPERUGINATamsios šokolados Velykų kiaušinis PERUGINA Le Specialita, 210g
€13,50 EUR€13,50 EURVienības cena €64,29 par kg€17,50 EUR -
CAMEOKarštas šokoladas CAMEO Ciobar Professional, 600g
Liko tik 2€13,50 EUR€13,50 EURVienības cena €22,50 par kg -
IšparduotaCARBONEPusiau džiovinti raudoni vyšniniai pomidorai, 950g
€13,50 EUR€13,50 EURVienības cena €14,21 par kg -
VIVINO ★ 4.0CANTINE DUE PALMERaudonas vynas Serre Susumaniello IGT 13,5%
€13,50 EUR€13,50 EURVienības cena €18,00 par l -
VIVINO ★ 3.8CECCHIRaudonas vynas Vino Nobile di Montepulciano DOCG 13,5%
Liko tik 1€13,50 EUR€13,50 EURVienības cena €18,00 par l -
VIVINO ★ 3.9Išparduota -
VIVINO ★ 3.8MASCIARELLIRaudonas vynas Montepulciano d'Abruzzo Doc 13,5%
Liko tik 7€13,50 EUR€13,50 EURVienības cena €18,00 par l