-
VIVINO ★ 4.4CALITROPrimitivo di Manduria DOP Riserva Magnum CALITRO raudonas vynas 14,5%
Liko tik 1€75,00 EUR€75,00 EURVienības cena €50,00 par l -
VIVINO ★ 4.1CERETTOSausas raudonas vynas CERETTO Barolo DOCG 14,5%
Liko tik 3€70,00 EUR€70,00 EURVienības cena €93,33 par l -
-€10IšparduotaJOYGELATOPistacijų pasta IRCA Joygelato Joypaste Pistacchio 100%, 1 kg
€58,00 EUR€58,00 EURVienības cena €58,00 par kg€68,00 EUR -
CONTE SPAGNOLETTI ZEULIAlyvuogių aliejus Extra Vergine di Oliva, 3 L
Liko tik 4€55,00 EUR€55,00 EURVienības cena €18,33 par l -
IŠPARDAVIMAS
Kol prekė yra prieinama
-
VIVINO ★ 4.3TOMMASIRaudonas vynas Amarone della Valpolicella Classico DOCG 15%
€52,00 EUR€52,00 EURVienības cena €69,33 par l -
IšparduotaGARDELLIKavos pupelės GARDELLI Cignobianco® Signature Blend, 250g
€45,00 EUR€45,00 EURVienības cena €45,00 par kg -
VIVINO ★ 4.2BANFIRaudonas vynas Brunello di Montalcino DOCG 14,5%
Liko tik 9€45,00 EUR€45,00 EURVienības cena €60,00 par l -
MASSERIA SAN NICOLAYpač nefiltruotas alyvuogių aliejus LEVANTE MASSERIA SAN NICOLA, 3 L
Liko tik 5€39,00 EUR€39,00 EURVienības cena €13,00 par l -
VIVINO ★ 4.2NaujasMARCHESI ANTINORIBolgheri DOC Il Bruciato MARCHESI ANTINORI sausas raudonasis vynas 13,5%
€39,00 EUR€39,00 EURVienības cena €52,00 par l -
IšparduotaPASSALACQUAKavos pupelės PASSALACQUA Mexico Plus, 1 kg
€38,00 EUR€38,00 EURVienības cena €38,00 par kg -
IšparduotaPASSALACQUAKavos pupelės Moana 100% Arabica, 1 kg
€38,00 EUR€38,00 EURVienības cena €38,00 par kg -
PASSALACQUAKavos pupelės Harem 100% Arabica, 1 kg
Liko tik 8€38,00 EUR€38,00 EURVienības cena €38,00 par kg -
IšparduotaBIALETTIMokos kavos katiliukas BIALETTI Moka Fiammetta Indukcija
€37,00 EUR€37,00 EURVienības cena par -
NaujasAMAMALFILimoncello likeris AMAMALFI 28%, 0,7 L
Liko tik 4€36,00 EUR€36,00 EURVienības cena €51,43 par l -
NaujasTORALDOKompostuojami kavos paketėliai TORALDO Forte & Cremoso (1080g), 150 vnt.
Liko tik 5€35,00 EUR€35,00 EURVienības cena €0,23 par item -
-€3NaujasPASSALACQUAKavos pupelės PASSALACQUA Miscela Napoli, 1 KG
Liko tik 8€35,00 EUR€35,00 EURVienības cena €35,00 par kg€38,00 EUR -
VIVINO ★ 3.9DUCHESSA LIASausas raudonasis vynas DUCHESSA LIA Barolo DOCG 14%
€35,00 EUR€35,00 EURVienības cena €46,67 par l -
IšparduotaDANESI CAFFEKavos pupelės DANESI Doppiodanesi 100% Arabica, 1 kg
€35,00 EUR€35,00 EURVienības cena €35,00 par kg -
PASSALACQUAKavos pupelės Mexico 100% Arabica, 1 kg
€34,00 EUR€34,00 EURVienības cena €34,00 par kg -
IšparduotaLAVAZZAKavos kapsulės LAVAZZA Crema e Gusto Forte Nespresso, 80 vnt.
€33,60 EUR€33,60 EURVienības cena €0,42 par item -
IšparduotaLAVAZZAKavos kapsulės LAVAZZA Crema e Gusto Nespresso, 80 vnt.
€33,60 EUR€33,60 EURVienības cena €0,42 par item -
IšparduotaPELLINIKavos pupelės PELLINI TOP 100% Arabica, 1 kg
€31,00 EUR€31,00 EURVienības cena €31,00 par kg -
Išparduota -
NaujasGIUSEPPE GIUSTIModenos balzaminis actas GIUSEPPE GIUSTI Modena IGP, 250 ml
Liko tik 3€29,00 EUR€29,00 EURVienības cena €116,00 par l

