-
NaujasFALCONEMinkšti itališki amaretti sausainiai su lazdynų riešutais FALCONE Amaretti Nocciola, 170g
Liko tik 3€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €22,94 par kg -
IšparduotaFALCONEMinkšti sausainiai su kavos skoniu FALCONE Amaretti al Caffe, 170g
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €22,94 par kg -
NaujasANGELO PARODISkumbrijos filė alyvuogių aliejuje ANGELO PARODI Filetti di Scombro, 125g
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €31,20 par kg -
-€0,70NaujasMANTOVANatūralus obuolių acto purškiklis MANTOVA Aceto di Mele, 200 ml
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €19,50 par l€4,60 EUR -
NaujasCHANTECLAIRUniversalus valiklis CHANTECLAIR Muschio Bianco, 600 ml
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €6,50 par l -
MULINO BIANCOPilngraudi kruasaniai MULINO BIANCO Cornetti Integrale, 240g
Liko tik 1€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €16,25 par kg -
NaujasSAN BENEDETTOGazuotas vanduo su sifonu SAN BENEDETTO Soda, 1500 ml
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €2,60 par l -
ZAINIRūgštus kakavos milteliai ZAINI Amaro, 120g
Liko tik 10€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €32,50 par kg -
IšparduotaKNORRDaržovių minestronė sriuba su ankštiniais KNORR Legumi, 545g
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €7,16 par kg -
-
IšparduotaMULINO BIANCOTartaletės su obuolių įdaru MULINO BIANCO Tartelle Cuor di Mela, 288g
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €13,54 par kg -
CAMEOŠafrano milteliai CAMEO Zafferano Rosso, 3 vnt.
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €1,30 par item -
RIO MARETunča pesto su baziliku ir pušies riešutais RIO MARE, 130g
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €30,00 par kg -
BIFFISūrio ir pipirų padažas Cacio e Pepe, 190g
Liko tik 8€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €20,53 par kg -
AGROMONTEArtišokų bruschetta Bruschetta Carciofi, 100g
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €39,00 par kg -
MISURAPilno grūdo sausainiai su miško uogų ir burokėlių įdaru, 260g
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €15,00 par kg -
MISURAPilno grūdo sausainiai su moliūgų, morkų ir apelsinų įdaru, 260g
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €15,00 par kg -
-
PASTA DEL CAPITANOBurnos purškalas Fresco Spray, 15 ml
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €260,00 par l -
-
-
-€0,50 -
-
-€1,90IšparduotaTESORI d'ORIENTEDušo ir vonios kremas Japanese Rituals, 500 ml
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena par€5,80 EUR