-
-€1 -
-€1 -
-
NaujasCHANTECLAIRPriedas baltiems skalbiniams CHANTECLAIR Extra Power Bianco, 900 ml
Liko tik 8€3,95 EUR€3,95 EURVienības cena €4,39 par l -
NaujasCHANTECLAIRPriedas spalvotiems drabužiams skalbti CHANTECLAIR Extra Power Millemacchie, 900 ml
€3,95 EUR€3,95 EURVienības cena €4,39 par l -
NaujasNONNA GENIALESkystas citrinos rūgštis NONNA GENIALE Citrico San, 500 ml
€3,95 EUR€3,95 EURVienības cena €7,90 par l -
NaujasD'AMICOKeptas baravykai D'AMICO Fughi Porcini Trifolati, 180g
€3,95 EUR€3,95 EURVienības cena €21,94 par kg -
NaujasL'ANGELICAAktyvi ir raminanti vakaro žolelių arbata L'ANGELICA
€3,95 EUR€3,95 EURVienības cena €0,22 par item -
NaujasL'ANGELICASennos ir kmynų vaistažolių arbata L'ANGELICA
€3,95 EUR€3,95 EURVienības cena €0,22 par item -
-
-€0,95NaujasMISURAPilngražių krekeriai MISURA Barbabietola e Carota Nera, 385g
€3,95 EUR€3,95 EURVienības cena €10,26 par kg€4,90 EUR -
IšparduotaCITRESSaulėje džiovinti pomidorai Pomodori Secchi Filetti, 290g
€3,95 EUR€3,95 EURVienības cena €13,62 par kg -
IšparduotaNOVIBaltasis šokoladas su nesmulkintais lazdyno riešutais, 130g
€3,95 EUR€3,95 EURVienības cena €30,38 par kg -
CAFFÈ VERGNANOKavos kapsulės Espresso Cremoso, 10 vnt.
€3,95 EUR€3,95 EURVienības cena €0,40 par item -
Išparduota -
CHANTECLAIRAudinių minkštiklis Orchid & Fig, 57MR
Liko tik 8€3,95 EUR€3,95 EURVienības cena €3,46 par l -
CHANTECLAIRAudinių minkštiklis Orange Blossom & Narcissus, 57MR
€3,95 EUR€3,95 EURVienības cena €3,46 par l -
CHANTECLAIRAudinių minkštiklis Sea Salt & Lotus Flower, 57MR
€3,95 EUR€3,95 EURVienības cena €3,46 par l -
-
-
NaujasDON CARLO PASTICCERIASausainiai su citrininiu kremo įdaru DON CARLO Margherite al Limone, 200g
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €19,50 par kg -
-€0,60NaujasINFASILIntymusis muilas INFASIL Neutro Delicato, 200 ml
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €19,50 par l€4,50 EUR -
-€0,70NaujasLIABELSpalvų ir nešvarumų surinkimo servetėlės LIABEL Salvacolori, 50 vnt.
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €0,08 par item€4,60 EUR -
NaujasPARMALATKlasikinė grietinėlė maistui gaminti CHEF Panna, 3 x 125 ml
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €10,40 par l