-
IšparduotaGRAN PAVESISausainiai su juodojo šokolado gabalėliais PAVESI Gocciole Extra Dark, 400g
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €9,98 par kg -
IšparduotaCAMPIELLOTraškūs sviestiniai sausainiai CAMPIELLO Dolcetempo, 250g
€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €9,43 par kg -
NaujasPAN DI STELLESausainiai PAN DI STELLE Biscotto, 700g
€5,90 EUR€5,90 EURVienības cena €8,43 par kg -
NaujasMULINO BIANCOSausainiai MULINO BIANCO Abbracci, 700g
€5,60 EUR€5,60 EURVienības cena €8,00 par kg -
IŠPARDAVIMAS
Kol prekė yra prieinama
-
-€0,51NaujasMULINO BIANCOSausainiai su lazdynų riešutų ir kakavos kremu MULINO BIANCO Crostatine Cacao, 400g
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €9,98 par kg€4,50 EUR -
NaujasDON CARLO PASTICCERIASausainiai su citrininiu kremo įdaru DON CARLO Margherite al Limone, 200g
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €19,50 par kg -
-€0,60DON CARLOsausainiai su vaisių uogiene DON CARLO Crostatine Frutta, 200g
Liko tik 2€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €14,50 par kg€3,50 EUR -
NaujasDON CARLO PASTICCERIACepumi ar šokolādi DON CARLO Tradizione Artiginale, 200g
Liko tik 2€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €17,50 par kg -
NaujasMULINO BIANCORyžių miltų sausainiai MULINO BIANCO Campagnole, 700g
€4,95 EUR€4,95 EURVienības cena €7,07 par kg -
IšparduotaNaujasKINDERPilno grūdo pusryčių užkandis KINDER Colazione Più Integrale, 290g
€4,40 EUR€4,40 EURVienības cena €15,17 par kg -
NaujasFALCONEPilno grūdo sausainiai su migdolais ir lazdyno riešutais FALCONE Integrali, 180g
€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €20,00 par kg -
NaujasMATILDE VICENZISausainių asorti metalinėje dėžutėje MATILDE VICENZI Roma, 920g
Liko tik 8€23,00 EUR€23,00 EURVienības cena €46,00 par kg -
-€0,80IšparduotaBALCONIVienos pyragas BALCONI Viennese, 400g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €9,50 par kg€4,60 EUR -
-€0,80IšparduotaBALCONIŠokoladinis pyragas BALCONI Choco Dessert, 400g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €9,50 par kg€4,60 EUR -
IšparduotaNaujasBALCONIŠokoladinis biskvitas BALCONI Ciocco Magia, 280g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €10,00 par kg -
-
NaujasFALCONEMinkšti itališki amaretti sausainiai su lazdynų riešutais FALCONE Amaretti Nocciola, 170g
Liko tik 1€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €22,94 par kg -
IšparduotaFALCONEMinkšti sausainiai su kavos skoniu FALCONE Amaretti al Caffe, 170g
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €22,94 par kg -
NaujasGRAN CEREALEPilnagrūdžiai sausainiai GRAN CEREALE Mandorla Salata, 280g
€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €12,50 par kg -
NaujasMULINO BIANCOSmėlio sausainiai su sūdyto sviesto ir medaus skonio MULINO BIANCO Alveari, 600g
€4,90 EUR€4,90 EURVienības cena €8,17 par kg -
NaujasNUTELLALazdyno riešutų ir kakavos kremu NUTELLA įdaryti sausainiai, 304g
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €18,09 par kg -
NaujasMULINO BIANCOSausainiai su įdaru MULINO BIANCO Cuor di Bosco, 300g
€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €12,00 par kg -
LAGOAbrikosų pyragas LAGO Crostata Albicocca, 350g
Liko tik 3€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €8,29 par kg -
MATILDE VICENZISausainiai MATILDE VICENZI Vicenzovo Bialetti Savoiardi, 200g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €13,00 par kg

