-
-€0,50IšparduotaNESTLEŠokoladinė granola su avižomis ir pilno grūdo NESTLE, 300g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €12,67 par kg€4,30 EUR -
-€1,10IšparduotaMATILDE VICENZISausainiai su kokoso riešutų kremu GRISBI Cocco, 135g
€1,50 EUR€1,50 EURVienības cena €11,11 par kg€2,60 EUR -
MULINO BIANCOPilngraudi kruasaniai MULINO BIANCO Cornetti Integrale, 240g
Liko tik 1€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €16,25 par kg -
NaujasMISURASausainiai su šokoladu be pridėtinio cukraus MISURA Cioccolato, 290g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €13,10 par kg -
NaujasNUTELLALazdyno riešutų ir kakavos kremu NUTELLA įdaryti sausainiai, 168g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €22,62 par kg -
-€0,40IšparduotaBONOMITiramisu sausainiai BONOMI Savoiardi, 400g
€2,40 EUR€2,40 EURVienības cena €6,00 par kg€2,80 EUR -
IšparduotaMULINO BIANCOAbrikosų pyragas MULINO BIANCO Crostata Albicocca, 475g
€6,50 EUR€6,50 EURVienības cena €13,68 par kg -
IšparduotaLE VIE DEL GRANOChiacchera Artiginale La Campagnola LE VIE DEL GRANO, 220g
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €25,00 par kg -
NaujasOROSausainiai su pieno šokolado glaistu ORO Ciok al Latte, 250 g
Liko tik 3€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €15,20 par kg -
IšparduotaOROPilngraudi sausainiai su tamsios šokolados gabaliukais ORO Grano Fondente, 300g
€4,40 EUR€4,40 EURVienības cena €14,67 par kg -
Naujas -
MULINO BIANCOCepumi ar pistāciju krēmu MULINO BIANCO Baiocchi, 28g
€1,00 EUR€1,00 EURVienības cena €35,71 par kg -
MATILDE VICENZISluoksniuotos tešlos sausainius su Bialetti kavos kremu MATILDE VICENZI MilleVoglie Caffe, 100g
Liko tik 1€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €22,00 par kg -
NaujasMATILDE VICENZIKārtainės tešlos kanoliai su pistacijų kremu MATILDE VICENZI Millefoglie, 125g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €28,00 par kg -
IšparduotaMULINO BIANCOTartaletės su obuolių įdaru MULINO BIANCO Tartelle Cuor di Mela, 288g
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €13,54 par kg -
PAN DI STELLEBiskvito užkandis su šviežio pieno kremu PAN DI STELLE Merende, 280 g
Liko tik 5€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €14,25 par kg -
IšparduotaNESQUIKSmėlio sausainiai su kakava NESQUIK Biscotti, 300 g
€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €9,67 par kg -
IšparduotaOROPilngraudių sausainiai su tamsiu šokoladu ORO Cioccoro, 300 g
€4,40 EUR€4,40 EURVienības cena €14,67 par kg -
MATILDE VICENZIAmaretti sausainiai MATILDE VICENZI, 175 g
Liko tik 2€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €14,86 par kg -
MATILDE VICENZISluoksniuotos tešlos sausainiai su grietinėlės įdaru MATILDE VICENZI Millefoglie, 125 g
Liko tik 2€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €20,80 par kg -
IšparduotaKINDERBiskvito užkandis su abrikosų uogiene KINDER Brioss, 280 g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €13,57 par kg -
BONOMIItalų sausainiai BONOMI Sfogliatine Glassate, 135 g
€1,80 EUR€1,80 EURVienības cena €13,33 par kg -
Naujas -
-€0,60DORIASmėlio sausainiai DORIA Bucaneve, 400 g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €6,50 par kg€3,20 EUR