-
SPUMA DI SCIAMPAGNASkystas muilas Almond Milk & Shea Butter, 1500 ml
€4,80 EUR€4,80 EURVienības cena €3,69 par l -
-
-€2,30PRORASOLosjonas po skutimosi Eucalyptus & Menthol, 100 ml
Liko tik 8€6,50 EUR€6,50 EURVienības cena €65,00 par l€8,80 EUR -
BOROTALCOKūno kremas Crema Vellutante, 150 ml
Liko tik 9€4,90 EUR€4,90 EURVienības cena €32,67 par l -
IŠPARDAVIMAS
Kol prekė yra prieinama
-
BOROTALCOKvapusis muilas Saponetta Profumata, 2 x 100g
Liko tik 6€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €14,00 par kg -
-
SPUMA DI SCIAMPAGNAParfumuota talko milteliai Talco Profumato, 200g
Liko tik 10€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €12,50 par kg -
-€0,81SPUMA DI SCIAMPAGNASkystas muilas SPUMA DI SCIAMPAGNA Amethyst & Orchid, 1300 ml
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €3,07 par l€4,80 EUR -
SPUMA DI SCIAMPAGNASkystas muilas Marsiglia, 1300 ml
Liko tik 4€4,80 EUR€4,80 EURVienības cena €3,69 par l -
-
-
-
TESORI d'ORIENTEParfumuotas kreminis muilas China Orchid, 125g
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €17,60 par kg -
TESORI d'ORIENTEParfumuotas kreminis muilas White Musk, 150g
Liko tik 8€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €14,67 par kg -
-
-
-
TESORI d'ORIENTEDušo želė Sandal & Vetiver, 250 ml
Liko tik 10€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €13,20 par l -
Išparduota -
-
SPUMA DI SCIAMPAGNASkystas kremas muilas SPUMA DI SCIAMPAGNA Argano aliejus ir pačiulis, 1300 ml
Liko tik 6€4,80 EUR€4,80 EURVienības cena €3,20 par l -
FELCE AZZURRADušo želė ir šampūnas, 250 ml
Liko tik 3€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €10,00 par l -
Išparduota -
PRORASOKremas prieš skutimąsi Green Pre-Shave, 100 ml
Liko tik 1€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €55,00 par l

