-
Naujas -
CRASTANKapučino su lazdyno riešutų skoniu CRASTAN Nocciolino, 150 g
Liko tik 2€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €26,60 par kg -
FALCONESausainiai su pistacijų kremu FALCONE Cuor di Crema Pistacchio, 200g
Liko tik 8€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €19,95 par kg -
PONTIModenos balzamiko actas PONTI Modena IGP, 500 ml
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €7,98 par l -
MISTER MAGICŠaldytuvo kvapų sugėriklis su natūraliu actu, 40g
Liko tik 2€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €99,75 par kg -
CHICCOVanilės aromato audinių minkštiklis vaikiškiems drabužiams, 30MR
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €5,32 par l -
CHICCOAudinių minkštiklis vaikiškiems drabužiams Delicate Flowers, 30MR
Liko tik 6€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €5,32 par l -
IšparduotaMATILDE VICENZISausainiai su šokoladinio kremo įdaru Grisbi Colazione Cioccolato, 250g
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €15,96 par kg -
IšparduotaSPUMA DI SCIAMPAGNADėmių valymo putos Bianco Puro 2in1, 500 ml
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €7,98 par l -
-€2,31IšparduotaCOMPAGNIA DELLE INDIEAromatinės vonios putos Mughetto & Muschio Bianco N19, 500 ml
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena par€6,30 EUR -
Išparduota -
BIOREPAIRVaikiška dantų pasta su vynuogių ekstraktu Kids 0+, 50 ml
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €79,80 par l -
-
LE VENEZIANEMini grissini be glitimo su sezamu ir chia, 250g
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €15,96 par kg -
MISTER MAGICŠaldytuvo gaiviklis su soda ir jūros druska, 40g
Liko tik 9€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €99,75 par kg -
IšparduotaVIAKALValymo priemonė kalkių nuosėdoms šalinti, 470 ml
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €8,49 par l -
FALCONEMinkšti sausainiai su pistacijomis Amaretti Pistacchio, 170g
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €23,47 par kg -
-
-
-
-€0,61IšparduotaLYSOFORMDezinfekuojantis grindų valiklis Classico, 1100 ml
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €3,63 par l€4,60 EUR -
-€0,91IšparduotaSPUMA DI SCIAMPAGNAAudinių minkštiklis Carezza D'Argan, 60MR
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €3,33 par l€4,90 EUR -
-€0,90MANTOVAEkologiškas kokosų aliejus, 200 ml
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €19,95 par kg€4,89 EUR -