-
CITRESČesnakai „Sicilijos skonis“ CITRES Aglio Siciliana, 290g
€4,30 EUR€4,30 EURVienības cena €14,83 par kg -
NaujasANTICHI PODERIMakaronai su kalmarų rašalu ANTICHI PODERI Nero di Seppia, 250g
Liko tik 9€4,30 EUR€4,30 EURVienības cena €17,20 par kg -
NaujasANTICHI PODERIMakaronai su česnakais ir bazilikais ANTICHI PODERI Linguine, 250g
€4,30 EUR€4,30 EURVienības cena €17,20 par kg -
Naujas -
-€0,50IšparduotaZAINIŠokolado lašeliai ZAINI Gocce Fondente 48%, 160g
€4,30 EUR€4,30 EURVienības cena €26,88 par kg€4,80 EUR -
IšparduotaCOLUSSISausainiai su karamelizuotais migdolais ir medumi COLUSSI Tondorle, 500g
€4,30 EUR€4,30 EURVienības cena €8,60 par kg -
IšparduotaCOLUSSISausainiai su šokolado gabaliukais COLUSSI CioccoRe, 500g
€4,30 EUR€4,30 EURVienības cena €8,60 par kg -
MISURAAvižų, ryžių ir kviečių dribsniai be pridėtinio cukraus, 350g
€4,30 EUR€4,30 EURVienības cena €12,29 par kg -
CHANTECLAIRDėmių valiklis apykaklėms ir rankogaliams, 500 ml
€4,30 EUR€4,30 EURVienības cena €8,60 par l -
-€0,69OMINO BIANCODėmių valymo purškiklis pirminiam audinių apdorojimui su Marselio muilu, 500 ml
€4,30 EUR€4,30 EURVienības cena €8,60 par l€4,99 EUR -
Išparduota -
-
-€0,51NaujasMULINO BIANCOSausainiai su lazdynų riešutų ir kakavos kremu MULINO BIANCO Crostatine Cacao, 400g
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €9,98 par kg€4,50 EUR -
-€0,61IšparduotaURBANI TARTUFITrapių BBQ padažas URBANI TARTUFI, 90g
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €30,69 par kg€4,60 EUR -
-€0,51NaujasAGRISICILIAVyšnių uogienė AGRISICILIA Extra di Ciliegie, 340g
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €11,74 par kg€4,50 EUR -
-€0,61NaujasPARODONTAXDantų pasta PARODONTAX Dentifricio Original, 75 ml
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €53,20 par l€4,60 EUR -
IšparduotaBIOREPAIRVaikiška dantų pasta su persikų skoniu BIOREPAIR Kids 0+, 50 ml
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €79,80 par l -
-
PAN DI STELLEBiskvito užkandis su šviežio pieno kremu PAN DI STELLE Merende, 280 g
Liko tik 6€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €14,25 par kg -
-€0,51D'AMICOKaperiai su kotu Sicilijos stiliumi D'AMICO Siciliana, 290g
Liko tik 8€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €13,76 par kg€4,50 EUR -
-€0,61LA PALMAKaperiai su kotu LA PALMA Saporiti, 370 g
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €10,78 par kg€4,60 EUR -
-€1,91MARE APERTOTunų filė alyvuogių aliejuje Filetti di Tonno Olio Di Oliva, 150 g
Liko tik 6€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €26,60 par kg€5,90 EUR -
PONTIBalzamiko kreminis glajus organinė PONTI Modena IGP, 250g
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €15,96 par kg -
-€0,81CRASTANKapučino CRASTAN Cappuccino Solubile, 250 g
Liko tik 1€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €15,96 par kg€4,80 EUR