-
Naujas -
NaujasMIELIZIAEkologiškas citrusinių vaisių džemas MIELIZIA Agrumi, 250g
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €18,00 par kg -
-
-€1,10AGRISICILIASicilijos kriaušių uogienė AGRISICILIA Pera Coscia di Sicilia, 360g
Liko tik 6€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €12,50 par kg€5,60 EUR -
MARUZZELLATunas alyvuogių aliejuje MARUZZELLA Tonno Olio di Oliva, 3 x 90g
Liko tik 9€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €16,67 par kg -
NaujasAGRISICILIASicilijos braškių uogienė AGRISICILIA Extra Fragola di Sicilia, 340g
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €13,24 par kg -
MIELIZIAVigų ir citrinų uogienė MIELIZIA Fichi e Limoni, 250g
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €18,00 par kg -
RHUTTENRankų plovimo pasta su citrinos kvapu RHUTTEN Taken, 1 kg
Liko tik 9€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €4,50 par kg -
-€1IšparduotaSANPELLEGRINOBealkoholis gazuotas gėrimas SANPELLEGRINO Cocktail, 4 x 200 ml
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €5,63 par l€5,50 EUR -
-€1IšparduotaSANPELLEGRINOBealkoholis gazuotas gėrimas SANPELLEGRINO Limonata, 4 x 200 ml
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €5,63 par l€5,50 EUR -
SMAPIUCitrinos rūgšties valymo priemonė SMAPIU Acido Citrico, 500 ml
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €9,00 par l -
IšparduotaLINDTPieninis šokoladas be pridėtinio cukraus LINDT Latte, 100g
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €45,00 par kg -
-€1,30ZAINIBaltoji šokoladas ZAINI Emilia Bianco, 200g
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €22,50 par kg€5,80 EUR -
PANEANGELIVanilės torto kepimo mišinys PANEANGELI Torta Vaniglia, 410 g
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €10,98 par kg -
CHANTECLAIRDėmių valiklis CHANTECLAIR Scioglimacchia, 500 ml
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €9,00 par l -
-
-€3IšparduotaCOMPAGNIA DELLE INDIEParfum COMPAGNIA DELLE INDIE 7 Iris e Patchouli, 100 ml
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €45,00 par l€7,50 EUR -
IšparduotaAGRISICILIAPistacijų ir kakavos kremas AGRISICILIA PistiChoc, 360g
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €12,50 par kg -
IšparduotaAGRISICILIAMandarinų marmeladas Tardivo di Ciaculli, 360g
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €12,50 par kg -
QUASARPurškimo priemonė mediniams paviršiams ir baldams valyti ir poliruoti, 580 ml
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €7,76 par l -
SWEET HOME COLLECTIONAromatinės lazdelės Mojito, 100 ml
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €45,00 par l -
Naujas -
-
Išparduota