-
-€1NEUTRO ROBERTSRoll on dezodorantas Fresh Bergamot & Ginger, 50 ml
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €90,00 par l€5,50 EUR -
-€1NEUTRO ROBERTSRoll on dezodorantas Fresh Green Tea & Lime, 50 ml
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €90,00 par l€5,50 EUR -
-€1NEUTRO ROBERTSRoll on dezodorantas Fresh Monoi & Freesia, 50 ml
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €90,00 par l€5,50 EUR -
-€1NEUTRO ROBERTSRoll on dezodorantas Fresco Classico, 50 ml
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €90,00 par l€5,50 EUR -
IšparduotaATKINSONParfumuotas muilas Colonial Fragrance, 125g
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €36,00 par kg -
-€1,10AGRISICILIASicilietiškas karčiųjų apelsinų marmeladas, 360g
Liko tik 1€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €12,50 par kg€5,60 EUR -
-€1,40AGRISICILIASicilietiškas raudonųjų apelsinų marmeladas, 360g
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €12,50 par kg€5,90 EUR -
IšparduotaNaujasKINDERPilno grūdo pusryčių užkandis KINDER Colazione Più Integrale, 290g
€4,40 EUR€4,40 EURVienības cena €15,17 par kg -
-€0,80PRORASOSkutimosi putos vyrams PRORASO Sandalwood, 400 ml
€4,40 EUR€4,40 EURVienības cena €11,00 par l€5,20 EUR -
-€0,80PRORASOSkutimosi putos vyrams PRORASO Cocoa & Shea Butter, 400 ml
€4,40 EUR€4,40 EURVienības cena €11,00 par l€5,20 EUR -
-€0,80PRORASOSkutimosi putos vyrams PRORASO Menthol & Eucaliptus, 400 ml
€4,40 EUR€4,40 EURVienības cena €11,00 par l€5,20 EUR -
NaujasBOSCHETTIObuolių ir erškėtuogių garstyčių padažas BOSCHETTI Mele e Mele Cotogne, 130g
Liko tik 10€4,40 EUR€4,40 EURVienības cena €33,85 par kg -
BOSCHETTICitrinų ir imbiero garstyčių padažas BOSCHETTI Limone e Zenzero, 130g
Liko tik 4€4,40 EUR€4,40 EURVienības cena €33,85 par kg -
BOSCHETTIGarstyčių padažas su figomis BOSCHETTI Salsa Senapata Fico, 130g
€4,40 EUR€4,40 EURVienības cena €33,85 par kg -
IšparduotaBOSCHETTIRaudonųjų svogūnų garstyčių padažas BOSCHETTI Salsa Cipolla Rossa, 130g
€4,40 EUR€4,40 EURVienības cena €33,85 par kg -
BIO GUSTIAMODžiovinti pomidorai BIO GUSTIAMO Puglia, 280g
Liko tik 6€4,40 EUR€4,40 EURVienības cena €15,71 par kg -
IšparduotaOROPilngraudi sausainiai su tamsios šokolados gabaliukais ORO Grano Fondente, 300g
€4,40 EUR€4,40 EURVienības cena €14,67 par kg -
IšparduotaOROPilngraudių sausainiai su tamsiu šokoladu ORO Cioccoro, 300 g
€4,40 EUR€4,40 EURVienības cena €14,67 par kg -
IšparduotaDIETORCukraus pakaitalas iš stevijos ekstrakto Cuor di Stevia, 150g
€4,40 EUR€4,40 EURVienības cena €29,33 par kg -
KINDERPusryčių užkandis vaikams Colazione Piu', 300g
Liko tik 9€4,40 EUR€4,40 EURVienības cena €14,67 par kg -
-
-
PRORASOSkutimosi putos vyrams PRORASO Sensitive, 300 ml
€4,40 EUR€4,40 EURVienības cena €14,67 par l -
-€0,80PRORASOSkutimosi putos vyrams PRORASO Aloe & Vitamin E, 400 ml
€4,40 EUR€4,40 EURVienības cena €11,00 par l€5,20 EUR