-
VIVINO ★ 4.1 -
VIVINO ★ 4.1IšparduotaTORMARESCASausas rožinis vynas TORMARESCA Calafuria Rosato IGT Salento 12%
€15,00 EUR€15,00 EURVienības cena €20,00 par l -
VIVINO ★ 3.9NaujasBERSANOSausas baltasis vynas BERSANO Mirage Gavi del Comune di Gavi DOCG 12,5%
€15,00 EUR€15,00 EURVienības cena €20,00 par l -
IšparduotaMELEGATTIKeksas su pistacijų kremu MELEGATTI Pandoro Pistacchio, 750g
€15,00 EUR€15,00 EURVienības cena €20,00 par kg -
VIVINO ★ 4.1-€2IšparduotaCALITROSusumaniello Puglia Ausilio CALITRO raudonas vynas 14%
€15,00 EUR€15,00 EURVienības cena €20,00 par l€17,00 EUR -
Išparduota -
Išparduota -
VIVINO ★ 3.9-€4,51CALITROPrimitivo di Manduria Dolce Naturale DOCG CALITRO raudonasis vynas 13,5%
€14,99 EUR€14,99 EURVienības cena €29,98 par l€19,50 EUR -
IšparduotaCLEMENTEAlyvuogių aliejus Extra Vergine di Oliva CLEMENTE Achille, 1 L
€14,99 EUR€14,99 EURVienības cena €14,99 par l -
NaujasCAPUTOKvietiniai miltai CAPUTO Nuvola Super, 5 kg
Liko tik 9€14,90 EUR€14,90 EURVienības cena €2,98 par kg -
VIVINO ★ 4.0MOIORaudonasis vynas Falerno del Massico 14,5%
Liko tik 8€14,90 EUR€14,90 EURVienības cena €19,87 par l -
-€1,60FARCHIONIAlyvuogių aliejus Extra Vergine Fruttato Intenso, 750 ml
Liko tik 3€14,90 EUR€14,90 EURVienības cena €19,87 par l€16,50 EUR -
-
IšparduotaLAVAZZAKavos kapsulės Delizioso Espresso Lavazza A Modo Mio, 36 vnt.
€14,80 EUR€14,80 EURVienības cena €0,41 par item -
IšparduotaLAVAZZAKavos kapsulės Passionale Espresso Lavazza A Modo Mio, 36 vnt.
€14,80 EUR€14,80 EURVienības cena €0,41 par item -
-€3IšparduotaTESORI d'ORIENTEDovanų rinkinys Hammam Tesori d'Oriente
€14,80 EUR€14,80 EURVienības cena par€17,80 EUR -
IšparduotaPOCKET COFFEEJuodasis šokoladas su Espresso kavos įdaru, 400g
€14,80 EUR€14,80 EURVienības cena €37,00 par kg -
CAFFÈ VERGNANOKavos pagalvėlės CAFFÈ VERGNANO Aromadicasa Espresso Cialde, 50 vnt.
Liko tik 6€14,80 EUR€14,80 EURVienības cena €0,30 par item -
-€2,70MONINIAlyvuogių aliejus Extra Vergine Classico, 1 l
€14,80 EUR€14,80 EURVienības cena €14,80 par l€17,50 EUR -
-
-
VIVINO ★ 3.7CANTINE FLORIORaudonas vynas Vecchioflorio Marsala Superiore Secco 18%
€14,60 EUR€14,60 EURVienības cena €19,47 par l -
-€3NaujasGARDELLIBe kofeino kavos pupelės GARDELLI Cumbres Colombia, 250g
Liko tik 10€14,50 EUR€14,50 EURVienības cena €58,00 par kg€17,50 EUR -
-€3,50IšparduotaGARDELLIKavos pupelės GARDELLI Roger Chilcon (Peru), 250g
€14,50 EUR€14,50 EURVienības cena €58,00 par kg€18,00 EUR