-
CLEMENTE100% ekologiškas alyvuogių aliejus CLEMENTE Premium Extra Vergine di Oliva, 750 ml
Liko tik 2€16,50 EUR€16,50 EURVienības cena €22,00 par l -
Išparduota -
-€1SWIFFERDulkių siurblio atsarginė dalis Duster Staubmagnet, 23 vnt.
€16,50 EUR€16,50 EURVienības cena €0,72 par item€17,50 EUR -
VIVINO ★ 3.9CANTINE DEL NOTAIORaudonas vynas CANTINE DEL NOTAIO L’Atto 13.5%
€16,50 EUR€16,50 EURVienības cena €22,00 par l -
-€3,30TESORI d'ORIENTEDovanų rinkinys Fiori di Loto Tesori d'Oriente
Liko tik 1€16,50 EUR€16,50 EURVienības cena par€19,80 EUR -
-€3MADAUDOBaltasis vynas Madaudo Grillo D.O.C. Sicilia 12,5%
€16,50 EUR€16,50 EURVienības cena €5,50 par l€19,50 EUR -
VIVINO ★ 3.9IšparduotaDONNAFUGATARaudonas vynas Sherazade Nero d'Avola Sicilia DOC 13,5 %
€16,50 EUR€16,50 EURVienības cena €22,00 par l -
IšparduotaLAVAZZAKavos padeliai Suerte Cialde Kavos padeliai, 50 vnt.
€16,50 EUR€16,50 EURVienības cena €0,33 par item -
-€1LAVAZZAKavos pupelės be kofeino Dek Espresso, 500g
€16,50 EUR€16,50 EURVienības cena €33,00 par kg€17,50 EUR -
NaujasTORALDOKavos pagalvėlės be kofeino TORALDO Forte & Cremoso (360g), 50 vnt.
Liko tik 8€16,00 EUR€16,00 EURVienības cena €0,18 par item -
VIVINO ★ 4.1IšparduotaCALITROPrimitivo di Manduria Ausilio CALITRO raudonasis vynas 14%
€16,00 EUR€16,00 EURVienības cena €21,33 par l -
-€3GARDELLIKavos pupelės GARDELLI Kokeb Siwani Ethiopia, 250g
Liko tik 5€16,00 EUR€16,00 EURVienības cena €64,00 par kg€19,00 EUR -
-€1,80IšparduotaTESORI d'ORIENTEDovanų rinkinys Thalasso Therapy Tesori d'Oriente
€16,00 EUR€16,00 EURVienības cena par€17,80 EUR -
Išparduota -
-€1,90IšparduotaTESORI d'ORIENTEDovanų rinkinys China Orchid Tesori d'Oriente
€15,90 EUR€15,90 EURVienības cena par€17,80 EUR -
CAPUTOMinkšti kviečių miltai Aria Type 0, 5 kg
Liko tik 4€15,80 EUR€15,80 EURVienības cena €3,16 par kg -
IšparduotaLAVAZZAKavos pagalvėlės LAVAZZA Crema e Gusto Classico, 50 vnt.
€15,80 EUR€15,80 EURVienības cena €0,32 par item -
VIVINO ★ 4.0MOIORaudonas vynas Rosso Primitivo 14,5%
Liko tik 9€15,80 EUR€15,80 EURVienības cena €21,07 par l -
-€2NaujasCHANTECLAIRSkalbimo milteliai CHANTECLAIR Muschio Bianco, 65MR
€15,50 EUR€15,50 EURVienības cena €5,34 par kg€17,50 EUR -
-€2,30NaujasCLEMENTEAlyvuogių aliejus CLEMENTE 100% Italiano, 1 L
Liko tik 3€15,50 EUR€15,50 EURVienības cena €15,50 par l€17,80 EUR -
-€1,30MONINIAlyvuogių aliejus MONINI GranFruttato 100 % Italiano, 750 ml
Liko tik 1€15,50 EUR€15,50 EURVienības cena €20,67 par l€16,80 EUR -
-€2,30NaujasMASSERIA SAN NICOLAŠalto spaudimo alyvuogių aliejus MASSERIA SAN NICOLA 100% Italijos, 1 L
€15,50 EUR€15,50 EURVienības cena €15,50 par l€17,80 EUR -
IšparduotaLA CANTINA DI ANDRIARaudonasis vynas Nero di Troia Puglia IGP Organic 13%
€15,50 EUR€15,50 EURVienības cena €6,89 par l -
VIVINO ★ 4.0Išparduota