-
Išparduota -
VIVINO ★ 4.0VALDOPutojantis vynas VALDO Prosecco Valdobbiadene Elevantum di Cartizze DOCG 11%
Liko tik 4€18,00 EUR€18,00 EURVienības cena €24,00 par l -
IšparduotaFARCHIONIEkologiškas alyvuogių aliejus Extra Vergine Il Casolare Grezzo Naturale, 750 ml
€17,90 EUR€17,90 EURVienības cena €23,87 par l -
MONINIAlyvuogių aliejus MONINI GranFruttato 100 % Italiano, 1 L
€17,80 EUR€17,80 EURVienības cena €17,80 par l -
CAFFÈ VERGNANOKavos kapsulės CAFFÈ VERGNANO Espresso Intenso (250g), 50 vnt.
Liko tik 5€17,80 EUR€17,80 EURVienības cena €0,36 par item -
-€2TESORI d'ORIENTEDovanų rinkinys Ayurveda Tesori d'Oriente
Liko tik 1€17,80 EUR€17,80 EURVienības cena par€19,80 EUR -
Naujas -
Naujas -
IšparduotaBALOCCOKlasikinis Panettone metalinėje pakuotėje BALOCCO Classico, 750g
€17,50 EUR€17,50 EURVienības cena €23,33 par kg -
IšparduotaGARDELLIKavos pupelės GARDELLI Villa Betulia Colombia, 250g
€17,50 EUR€17,50 EURVienības cena €70,00 par kg -
VIVINO ★ 4.2PAOLOLEORaudonas vynas Passo del Cardinale Primitivo di Manduria PAOLOLEO 14%
Liko tik 4€17,50 EUR€17,50 EURVienības cena €23,33 par l -
-€2MADAUDORaudonas vynas Madaudo Nero d’Avola D.O.C. Sicilia 12.5%
€17,50 EUR€17,50 EURVienības cena €5,83 par l€19,50 EUR -
VIVINO 4.1DONNAFUGATABaltas vynas Grillo Sur Sur Sicilia DOC 13%
€17,50 EUR€17,50 EURVienības cena €23,33 par l -
IšparduotaCOPPINI100% Itališkas aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejus, 1 l
€17,50 EUR€17,50 EURVienības cena €17,50 par l -
-€2IšparduotaDASHGelis skalbimui DASH Salva Colore, 58MR
€17,50 EUR€17,50 EURVienības cena €6,03 par l€19,50 EUR -
Išparduota -
VIVINO ★ 3.8NaujasBISOLPutojantis vynas BISOL Jeio Valdobbiadene Prosecco Superiore DOCG 11%
€17,00 EUR€17,00 EURVienības cena €22,67 par l -
IšparduotaGARDELLIBe kofeino kavos pupelės GARDELLI Vayichil Mexico, 250g
€17,00 EUR€17,00 EURVienības cena €68,00 par kg -
IšparduotaMASSERIA SAN NICOLAExtra tyras alyvuogių aliejus Biologico MASSERIA SAN NICOLA, 1 L
€17,00 EUR€17,00 EURVienības cena €17,00 par l -
VIVINO ★ 4.1ST. MICHAEL EPPANSausas baltasis vynas ST. MICHAEL EPPAN Gewürztraminer 13.5%
Liko tik 2€17,00 EUR€17,00 EURVienības cena €22,67 par l -
VIVINO ★ 3.8CALITROPrimitivo Brut Rosè Millesimato Armonica CALITRO putojantis rožinis vynas 12%
Liko tik 3€17,00 EUR€17,00 EURVienības cena €22,67 par l -
NaujasTORALDOKompostuojami kavos paketėliai TORALDO Origini Cialde (360g), 50 vnt.
Liko tik 5€16,80 EUR€16,80 EURVienības cena €0,34 par item -
-€3PISTITepamas pistacijų kremas PISTI Pistachio, 600g
€16,80 EUR€16,80 EURVienības cena €28,00 par kg€19,80 EUR -
-€1,90ALCE NEROEkologiškas ypač tyras alyvuogių aliejus, 750 ml
Liko tik 9€16,60 EUR€16,60 EURVienības cena €22,13 par l€18,50 EUR