-
IšparduotaD'AMICOKeptas baravykai D'AMICO Fughi Porcini Trifolati, 780g
€21,00 EUR€21,00 EURVienības cena €26,92 par kg -
-€3IšparduotaBIALETTIMoka kavos virimo aparatas BIALETTI Moka Rainbow, 3 puod.
No €21,00 EURNo €21,00 EURVienības cena par€24,00 EUR -
VIVINO ★ 3.9ELENA WALCHRaudonas vynas ELENA WALCH Merlot Alto Adige DOC 13%
€21,00 EUR€21,00 EURVienības cena €28,00 par l -
VIVINO ★ 3.8DONNAFUGATABaltas vynas DONNAFUGATA La Fuga Chardonnay 13%
Liko tik 8€21,00 EUR€21,00 EURVienības cena €28,00 par l -
VIVINO ★ 4.1TRAMIN KELLEREIBaltas vynas TRAMIN KELLEREI Pepi Sauvignon 13.5%
€21,00 EUR€21,00 EURVienības cena €28,00 par l -
IšparduotaLAVAZZAMalta kava Crema e Gusto Classico, 3 x 250g
€21,00 EUR€21,00 EURVienības cena €28,00 par kg -
Išparduota -
-
-€4,01IšparduotaMADÒ PASTICCERIAPistacijų tepamasis kremas Pistacchiello Crema Spalmabile, 1 kg
€19,99 EUR€19,99 EURVienības cena €19,99 par kg€24,00 EUR -
Išparduota -
IšparduotaLAVAZZAKavos kapsulės Crema e Gusto Forte LAVAZZA A Modo Mio, 54 vnt.
€19,80 EUR€19,80 EURVienības cena €0,37 par item -
Išparduota -
-
VIVINO ★ 4.0IšparduotaMASSERIA FRATTASIRaudonas vynas Caudium Aglianico 13%
€19,50 EUR€19,50 EURVienības cena €26,00 par l -
VIVINO ★ 4.0TOMMASIRaudonas vynas Ripasso Valpolicella Classico Superiore DOC 13,5 %
Liko tik 3€19,50 EUR€19,50 EURVienības cena €26,00 par l -
-€2,10CARAPELLIYpač grynas nefiltruotas alyvuogių aliejus 100% Italiano, 1 l
Liko tik 9€19,50 EUR€19,50 EURVienības cena €19,50 par l€21,60 EUR -
FARCHIONINatūralus aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejus Extra Vergine IlCasolare Grezzo, 1 l
€19,50 EUR€19,50 EURVienības cena €19,50 par l -
-€3IšparduotaPERUGINAPieno šokolado Velykų kiaušinis BACI Latte, 265g
€19,00 EUR€19,00 EURVienības cena €71,70 par kg€22,00 EUR -
-€9,50DASHUniversali skalbimo milteliai DASH, 86MR
Liko tik 10€19,00 EUR€19,00 EURVienības cena €4,42 par kg€28,50 EUR -
SVELTOTabletės indams plauti SVELTO Citrus All in 1 Eco, 90MR
Liko tik 1€18,99 EUR€18,99 EURVienības cena €0,21 par item -
Išparduota -
-€4IšparduotaSPUMA DI SCIAMPAGNASkalbimo milteliai Marsiglia, 92MR
€18,80 EUR€18,80 EURVienības cena €4,54 par kg€22,80 EUR -
-€1Išparduota -
VIVINO ★ 4.0SALVATORE MARTUSCIELLORaudonas putojantis vynas OTTO UVE Gragnano 11%
€18,50 EUR€18,50 EURVienības cena €24,67 par l