-
VIVINO ★ 3.9IšparduotaNOTTE ROSSARaudonas vynas Primitivo di Manduria DOP 14%
€13,50 EUR€13,50 EURVienības cena €18,00 par l -
IšparduotaCONTE SPAGNOLETTI ZEULIRaudonas vynas Il Rinzacco Castel del Monte DOCG Nero di Troia rezervatas 13%
€13,50 EUR€13,50 EURVienības cena €18,00 par l -
IšparduotaPOLVANERARožinis vynas Rosato Primitivo Organic 12%
€13,50 EUR€13,50 EURVienības cena €18,00 par l -
VIVINO ★ 4.0TERRE DI VALTERBaltasis vynas Greco di Tufo DOCG 13,5%
Liko tik 10€13,50 EUR€13,50 EURVienības cena €18,00 par l -
VIVINO ★ 4.1IšparduotaTERRE DI VALTERRaudonas vynas Ventiduemarzo Irpinia Aglianico DOC 14%
€13,50 EUR€13,50 EURVienības cena €18,00 par l -
NaujasCANTINA ZACCAGNINIBealkoholis raudonasis vynas ZACCAGNINI Tralcetto Rosso 0.0%
Liko tik 5€13,00 EUR€13,00 EURVienības cena €17,33 par l -
CANTINA ZACCAGNINIBealkoholis baltvynis CANTINA ZACCAGNINI Tralcetto 0.0%
€13,00 EUR€13,00 EURVienības cena €17,33 par l -
VIVINO ★ 3.7TORMARESCARaudonas vynas TORMARESCA Fichimori Rosso Salento IGT 12,5%
€13,00 EUR€13,00 EURVienības cena €17,33 par l -
VIVINO ★ 3.9NaujasPOLVANERAPutojantis rožinis vynas POLVANERA Rosato IGT Puglia 12%
€13,00 EUR€13,00 EURVienības cena €17,33 par l -
VIVINO ★ 3.9TORMARESCAChardonnay IGT Puglia TORMARESCA sausas baltasis vynas 12,5%
€13,00 EUR€13,00 EURVienības cena €17,33 par l -
VIVINO ★ 3.8-€2IšparduotaCALITROVerdeca IGP Puglia CALITRO baltasis vynas 12,5%
€13,00 EUR€13,00 EURVienības cena €17,33 par l€15,00 EUR -
LAVAZZAMalta kava Crema e Gusto Classico, 2 x 250g
€12,99 EUR€12,99 EURVienības cena €25,98 par kg -
CONTE SPAGNOLETTI ZEULIAlyvuogių aliejus Extra Vergine di Oliva, 500 ml
Liko tik 6€12,99 EUR€12,99 EURVienības cena €25,98 par l -
IšparduotaMARVISBurnos skalavimo priemonė MARVIS Sensitive Gums Mint, 400 ml
€12,90 EUR€12,90 EURVienības cena €32,25 par l -
MARVISBurnos skalavimo priemonė MARVIS Whitening Mint, 400 ml
Liko tik 2€12,90 EUR€12,90 EURVienības cena €32,25 par l -
IšparduotaCAPUTOKietųjų kviečių miltai Semola Rimacinata, 5 kg
€12,80 EUR€12,80 EURVienības cena €2,56 par kg -
DUE VITTORIENatūralus balzaminis actas Aceto Balsamico di Modena IGP, 250 ml
€12,80 EUR€12,80 EURVienības cena €51,20 par l -
-€3,70IšparduotaFEUDI DI SAN GREGORIORaudonas vynas Dal Re Irpinia Aglianico DOC 13,5 %
€12,80 EUR€12,80 EURVienības cena €17,07 par l€16,50 EUR -
-
CARBONEPusiau džiovinti artišokai aliejuje, 950g
Liko tik 8€12,60 EUR€12,60 EURVienības cena €13,26 par kg -
-
VIVINO ★ 3.8NaujasCONTE SPAGNOLETTI ZEULISausas baltasis vynas CONTE SPAGNOLETTI ZEULI Bombino Bianco 12,5%
€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €16,67 par l -
-€3NaujasSVELTOTablečių indaplovėms SVELTO Classico Tabs, 80 vnt.
€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €0,16 par item€15,50 EUR -
-€1IšparduotaCAFFÈ BORBONEKavos kapsulės CAFFÈ BORBONE 100 % Arabika (150 g), 30 vnt.
€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €0,42 par item€13,50 EUR