-
Išparduota -
IšparduotaCHANTECLAIRUniversalus valymo priemonė CHANTECLAIR Marsiglia, 3 x 600 ml
€11,40 EUR€11,40 EURVienības cena €6,33 par l -
IšparduotaCHANTECLAIRUniversalus valymo priemonė CHANTECLAIR Levanda, 3 x 600 ml
€11,40 EUR€11,40 EURVienības cena €6,33 par l -
MONINIAlyvuogių aliejus MONINI GranFruttato 100 % Italiano, 500 ml
Liko tik 6€11,00 EUR€11,00 EURVienības cena €22,00 par l -
NaujasBIO GUSTIAMOArtišokai aliejuje BIO GUSTIAMO Carciogambo alla Romana, 550g
€11,00 EUR€11,00 EURVienības cena €20,00 par kg -
VIVINO ★ 3.7CANTINE PELLEGRINODesertinis vynas CANTINE PELLEGRINO Moscato Terre Siciliane IGP 16%
€11,00 EUR€11,00 EURVienības cena €22,00 par l -
VIVINO ★ 3.6-€2,60IšparduotaBOLLAPutojantis vynas BOLLA Prosecco Valdobbiadene Superiore DOCG 11%
€11,00 EUR€11,00 EURVienības cena €14,67 par l€13,60 EUR -
VIVINO ★ 3.7SANTA MARIA LA PALMABaltasis vynas Aragosta Vermentini di Sardegna DOC 12,5%
Liko tik 10€11,00 EUR€11,00 EURVienības cena €14,67 par l -
VIVINO ★ 3.7-€2,60IšparduotaVALDOPutojantis vynas Prosecco Marca Oro Valdobbiadene DOCG 11%
€11,00 EUR€11,00 EURVienības cena €14,67 par l€13,60 EUR -
LAVAZZAMalta kava Suerte Prezzo Amico, 2 x 250g
Liko tik 5€11,00 EUR€11,00 EURVienības cena €22,00 par kg -
MARVISBurnos skalavimo priemonė MARVIS Classic Strong Mint, 400 ml
Liko tik 7€10,80 EUR€10,80 EURVienības cena €27,00 par l -
VIVINO ★ 3.9IšparduotaTERRE DI VALTERBaltasis vynas Costasera Amarone Classico, 750 ml
€10,60 EUR€10,60 EURVienības cena €14,13 par l -
MATILDE VICENZISausainių asorti Minivoglie metalinėje dėžutėje, 500g
€10,60 EUR€10,60 EURVienības cena €21,20 par kg -
PASSALACQUAMaltos kavos PASSALACQUA Moana 100% Arabica, 250g
Liko tik 6€10,50 EUR€10,50 EURVienības cena €42,00 par kg -
VIVINO ★ 3.8-€2IšparduotaNOTTE ROSSARaudonas vynas Primitivo Puglia IGP Organic 13,5%
€10,50 EUR€10,50 EURVienības cena €14,00 par l€12,50 EUR -
IšparduotaFORCHIRBaltasis vynas Lamis Pinot Grigio DOC 12,5%
€10,50 EUR€10,50 EURVienības cena €14,00 par l -
Išparduota -
Išparduota -
Išparduota -
Išparduota -
-€2,40MARVISDantų pasta jautrioms dantenoms Gums Mint, 75 ml
€10,50 EUR€10,50 EURVienības cena €140,00 par l€12,90 EUR -
Išparduota -
Išparduota -
-€3,55SOMATTabletės indaplovės plovimui SOMAT All in 1 Extra, 63 vnt.
€9,95 EUR€9,95 EURVienības cena €0,16 par item€13,50 EUR