-
-€1,65CAPUTOPicos kvietiniai miltai Pizzeria Farina Type 00, 5 kg
€9,95 EUR€9,95 EURVienības cena €1,99 par kg€11,60 EUR -
-€0,85CAPUTOKvietiniai miltai Cuoco Saccorosso, 5 kg
€9,95 EUR€9,95 EURVienības cena €1,99 par kg€10,80 EUR -
-€1,50CHANTECLAIRUniversalus valymo priemonė CHANTECLAIR Lemon, 3 x 600 ml
€9,90 EUR€9,90 EURVienības cena €5,50 par l€11,40 EUR -
-€2,60IšparduotaFILIPPO BERIOAlyvuogių aliejus FILIPPO BERIO, 1 L
€9,90 EUR€9,90 EURVienības cena €9,90 par l€12,50 EUR -
MARVISBurnos skalavimo skystis MARVIS Cinnamon Mint, 120 ml
Liko tik 2€9,90 EUR€9,90 EURVienības cena €82,50 par l -
MARVISBurnos skalavimo skystis MARVIS Anise Mint, 120 ml
Liko tik 3€9,90 EUR€9,90 EURVienības cena €82,50 par l -
-€1,60IšparduotaPISTIGryna 100% pistacijų tepama pasta, 150g
€9,90 EUR€9,90 EURVienības cena €66,00 par kg€11,50 EUR -
Išparduota -
-
IšparduotaCAFFÈ VERGNANOBe kofeino malta kava CAFFÈ VERGNANO Decaffeinato, 250g
€9,80 EUR€9,80 EURVienības cena €39,20 par kg -
OMINO BIANCOSkalbyklės kapsulės su baltojo muskuso kvapu OMINO BIANCO IdroCaps, 20MR
€9,80 EUR€9,80 EURVienības cena €0,49 par item -
Išparduota -
IšparduotaCAPUTOKlasikiniai universalūs miltai Doppio Zero, 5 kg
€9,80 EUR€9,80 EURVienības cena €1,96 par kg -
-€2,20IšparduotaCAFFE MOTTAMalta kava il Deciso, 2 x 250g
€9,80 EUR€9,80 EURVienības cena €19,60 par kg€12,00 EUR -
IšparduotaSANTA MARGHERITAPutojantis vynas Prosecco DOC Extra Dry 11%
€9,80 EUR€9,80 EURVienības cena €13,07 par l -
FRANK PROVOSTPurškiamas produktas plaukų apsaugai nuo karščio, 190 ml
Liko tik 5€9,80 EUR€9,80 EURVienības cena €51,58 par l -
Išparduota -
WINNISHipoalerginis skalbinių ploviklis Aleppo & Verbena, 30MR
€9,80 EUR€9,80 EURVienības cena €7,26 par l -
-€0,60 -
Išparduota -
SPUMA DI SCIAMPAGNASkalbimo gelis Pulito & Tradizione, 60MR
€9,80 EUR€9,80 EURVienības cena €3,27 par l -
-
SPUMA DI SCIAMPAGNASkalbimo gelis Freschezza Alpina, 60MR
€9,80 EUR€9,80 EURVienības cena €3,27 par l -
Išparduota