-
-
Išparduota -
VIVINO ★ 3.9IšparduotaPRODUTTORI VINI MANDURIARaudonas vynas 1932 Primitivo Salento IGT 13,5%
€9,50 EUR€9,50 EURVienības cena €12,67 par l -
IšparduotaBANFIBaltas vynas Fumaio Toscana Sauvignon Blanc & Chardonnay 12,5%
€9,50 EUR€9,50 EURVienības cena €12,67 par l -
VIVINO ★ 3.5Išparduota -
VIVINO ★ 3.8-€2IšparduotaVIGNA MADRERaudonas vynas Kriya Montepulciano d'Abruzzo 12,5%
€9,50 EUR€9,50 EURVienības cena €12,67 par l€11,50 EUR -
VIVINO 3.7VIGNA MADREBaltas vynas Kriya Passerina Terre di Chieti IGP 13%
Liko tik 1€9,50 EUR€9,50 EURVienības cena €12,67 par l -
VIVINO 3.9VIGNA MADREBaltas vynas Kriya Pecorino Terre di Chieti SGN Abruzzo 12,5 %
€9,50 EUR€9,50 EURVienības cena €12,67 par l -
VIVINO ★ 3.5RIUNITEPutojantis raudonasis vynas Senzatempo Lambrusco Emilia N.V. 11 %
€9,50 EUR€9,50 EURVienības cena €12,67 par l -
VIVINO ★ 3.7IšparduotaVILLA CARRISIRaudonas vynas Tenute Al Bano Carrisi Susumaniello IGP 14%
€9,50 EUR€9,50 EURVienības cena €12,67 par l -
VIVINO 3.7MAXIMILIAN IPutojantis vynas Rose Extra Dry 11,5%
Liko tik 5€9,50 EUR€9,50 EURVienības cena €12,67 par l -
-
PERUGINAJuodojo šokolado saldainiai su kavos skoniu, 200g
Liko tik 6€9,50 EUR€9,50 EURVienības cena €47,50 par kg -
PERUGINAJuodojo šokolado saldainiai Baci Fondente 70%, 200g
€9,50 EUR€9,50 EURVienības cena €47,50 par kg -
PERUGINAŠokoladiniai saldainiai Baci Bijou Classico, 200g
€9,50 EUR€9,50 EURVienības cena €47,50 par kg -
Išparduota -
PERUGINAPieniniai šokoladiniai saldainiai, 200g
Liko tik 1€9,50 EUR€9,50 EURVienības cena €47,50 par kg -
PERUGINAŠokoladinių saldainių asorti, 200g
Liko tik 2€9,50 EUR€9,50 EURVienības cena €47,50 par kg -
Išparduota -
IšparduotaCARBONERaudonieji datterino pomidorai CARBONE Datterino Rosso, 950g
€9,45 EUR€9,45 EURVienības cena €9,95 par kg -
TESORI d'ORIENTEAromatinės lazdelės White Musk, 200 ml
€8,90 EUR€8,90 EURVienības cena €44,50 par l -
TESORI d'ORIENTEAromatinės lazdelės Ajurveda, 200 ml
€8,90 EUR€8,90 EURVienības cena €44,50 par l -
-
-€1