-
-€1Išparduota -
BIOPOINTŠvelnus ir delikatus plaukų balzamas BIOPOINT Professional Delicato, 350 ml
Liko tik 2€8,80 EUR€8,80 EURVienības cena €25,14 par l -
BIOPOINTŠvelnus ir delikatus šampūnas BIOPOINT Professional Delicato, 400 ml
Liko tik 4€8,80 EUR€8,80 EURVienības cena €22,00 par l -
BIOPOINTŠampūnas su hialurono rūgštimi ir Omega 3 BIOPOINT Hyalu-3, 400 ml
Liko tik 6€8,80 EUR€8,80 EURVienības cena €22,00 par l -
BIOPOINTŠampūnas nuo plaukų slinkimo ir pleiskanų BIOPOINT Anticaduta ir Antiforfora, 400 ml
Liko tik 9€8,80 EUR€8,80 EURVienības cena €22,00 par l -
BIOPOINTŠampūnas nuo plaukų slinkimo BIOPOINT Anticaduta, 400 ml
Liko tik 8€8,80 EUR€8,80 EURVienības cena €22,00 par l -
-€2,70MANTOVARyžių aliejus MANTOVA Olio di Riso, 500 ml
Liko tik 5€8,80 EUR€8,80 EURVienības cena €17,60 par l€11,50 EUR -
-€1,10CRODINOBealkoholis aperityvas CRODINO Blonde, 10 x 100 ml
€8,80 EUR€8,80 EURVienības cena €8,80 par l€9,90 EUR -
Išparduota -
Išparduota -
-
VIVINO ★ 3.7Išparduota -
MARUZZELLATuno filė alyvuogių aliejuje Tonno Pink Line, 400g
Liko tik 4€8,80 EUR€8,80 EURVienības cena €22,00 par kg -
CHICCOHipoalerginė skalbimo priemonė vaikiškiems drabužiams, 27MR
€8,80 EUR€8,80 EURVienības cena €5,87 par l -
CHANTECLAIRKvapų stipriklis skalbiniams Argan & Vanilla, 220 ml
Liko tik 2€8,80 EUR€8,80 EURVienības cena €40,00 par l -
CHANTECLAIRKvapų stipriklis skalbiniams Orange Blossom & Narcissus, 220 ml
Liko tik 3€8,80 EUR€8,80 EURVienības cena €40,00 par l -
MARUZZELLANatūrali tuno filė Tonno Rosa Naturale, 400g
€8,80 EUR€8,80 EURVienības cena €22,00 par kg -
-€1,80CAPUTOSausos aktyviosios mielės Lievito Secco, 500g
€8,80 EUR€8,80 EURVienības cena €17,60 par kg€10,60 EUR -
IšparduotaPOCKET COFFEEJuodasis šokoladas su Espresso kavos įdaru, 225g
€8,80 EUR€8,80 EURVienības cena €39,11 par kg -
CAFFÈ VERGNANOMalta kava 100% Arabica, 250g
Liko tik 3€8,80 EUR€8,80 EURVienības cena €35,20 par kg -
-
-
-
IšparduotaBIOPOINTValomasis šampūnas BIOPOINT Purificante, 400 ml
€8,60 EUR€8,60 EURVienības cena €21,50 par l