-
FABBRIAromatingas braškių sirupas, 560 ml
Liko tik 6€8,50 EUR€8,50 EURVienības cena €15,18 par l -
-
IšparduotaPERUGINAŠokoladiniai Amaretto skonio saldainiai, 150g
€8,50 EUR€8,50 EURVienības cena €56,67 par kg -
-€1CHICCOKapsulės vaikiškų skalbinių skalbimui Sensitive, 20MR
Liko tik 1€8,50 EUR€8,50 EURVienības cena €0,43 par item€9,50 EUR -
IšparduotaLENORGranulės skalbiniams gardinti LENOR April Fresh, 2x140g
€8,50 EUR€8,50 EURVienības cena €60,71 par kg -
-€1,90Išparduota -
-€1,90MARVISDantų pasta Classic Strong Mint, 85 ml
€8,50 EUR€8,50 EURVienības cena €100,00 par l€10,40 EUR -
-€1,20CAPUTOMiltai be glitimo Fioreglut Pizza e Pane, 1 kg
€8,40 EUR€8,40 EURVienības cena €8,40 par kg€9,60 EUR -
-
VIVINO ★ 3.8IšparduotaCARPENE MALVOLTIPutojantis vynas Prosecco Superiore DOCG 11%
€8,00 EUR€8,00 EURVienības cena €40,00 par l -
-
Išparduota -
Išparduota -
IšparduotaPRORASOBarzdos priežiūros priemonė Beard Wash, 200 ml
€7,90 EUR€7,90 EURVienības cena €39,50 par l -
-
-
-
FLOÏDProfesionalus purkštuvas su siurbliu FLOÏD
Liko tik 3€7,80 EUR€7,80 EURVienības cena €7,80 par item -
IšparduotaCHANTECLAIRGiliai valantis skalbimo priemonė CHANTECLAIR Pulito Profondo, 28MR
€7,80 EUR€7,80 EURVienības cena €6,19 par l -
NaujasPERLANASkalbimo kapsulės spalvotiems drabužiams PERLANA, 20 vnt.
€7,80 EUR€7,80 EURVienības cena €0,39 par item -
PERLANASkalbimo kapsulės tamsiems drabužiams PERLANA, 20 vnt.
€7,80 EUR€7,80 EURVienības cena €0,39 par item -
-€2IšparduotaMUTTIVyšniniai pomidorai pomidorų sultyse Pomodorini Ciliegini, 2,5 kg
€7,80 EUR€7,80 EURVienības cena €3,12 par kg€9,80 EUR -
Išparduota -
IšparduotaMARUZZELLATuno filė alyvuogių aliejuje Filetti Di Tonno, 295g
€7,80 EUR€7,80 EURVienības cena €26,44 par kg