-
TESORI d'ORIENTEKvapioji žvakė Lotus Flowers, 200g
Liko tik 4€7,80 EUR€7,80 EURVienības cena €39,00 par kg -
-
-
-€1,20SWIFFERAtsarginės sausos magnetinės servetėlės SWIFFER, 36 vnt.
€7,60 EUR€7,60 EURVienības cena €0,21 par item€8,80 EUR -
MANTOVA100% itališkas aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus purškalas, 200 ml
€7,60 EUR€7,60 EURVienības cena €38,00 par l -
OMINO BIANCODezinfekuojantis skalbinių ploviklis, 35MR
Liko tik 6€7,60 EUR€7,60 EURVienības cena €5,43 par l -
-
NaujasMIELIZIAApelsinų medus MIELIZIA Miele di Arancio, 400g
€7,50 EUR€7,50 EURVienības cena €18,75 par kg -
-€1BIOPOINTProfesionalus šampūnas dažytiems plaukams BIOPOINT Colore Vivo, 400 ml
€7,50 EUR€7,50 EURVienības cena €18,75 par l€8,50 EUR -
-
-€1 -
-€6DAMATRAAromatiniai pagaliukai (pildymas) DAMATRA Viaggio in Oriente, 250 ml
Liko tik 1€7,50 EUR€7,50 EURVienības cena par€13,50 EUR -
Išparduota -
VIVINO ★ 3.7-€1IšparduotaCARATO VENUSIORaudonas vynas Aglianico delle Vulture DOC 14,5 %
€7,50 EUR€7,50 EURVienības cena €10,00 par l€8,50 EUR -
OMINO BIANCOBaltojo muskuso aromato skalbinių ploviklis, 35MR
€7,50 EUR€7,50 EURVienības cena €5,36 par l -
OMINO BIANCOSkystas skalbiklis spalvotiems skalbiniams, 35MR
€7,50 EUR€7,50 EURVienības cena €5,36 par l -
-€1,30IšparduotaCOLAVITAAlyvuogių aliejus su baltųjų triufelių skoniu, 250 ml
€7,50 EUR€7,50 EURVienības cena €30,00 par l€8,80 EUR -
-
Išparduota -
DE CECCOAlyvuogių aliejus Extra Vergine Classico, 250 ml
Liko tik 4€7,30 EUR€7,30 EURVienības cena €29,20 par l -
MARE APERTOTunas alyvuogių aliejuje Tonno Olio Di Oliva, 360g
Liko tik 8€6,95 EUR€6,95 EURVienības cena €19,31 par kg -
PASSALACQUAMalta kava Miscela Di Caffe Mehari, 250g
€6,89 EUR€6,89 EURVienības cena €27,56 par kg -
IšparduotaLENORKaroliukai skalbiniams kvėpinti Gelsomino Scarlatto, 210g
€6,89 EUR€6,89 EURVienības cena €32,81 par kg -