-
Išparduota -
Išparduota -
NaujasPELLINIMalta kava PELLINI Vivace Tradizionale, 250g
Liko tik 8€6,80 EUR€6,80 EURVienības cena €27,20 par kg -
Naujas -
NaujasBERNIItališkas daržovių mišinys ryžiams BERNI Condiriso L'originale, 600g
Liko tik 4€6,80 EUR€6,80 EURVienības cena €11,33 par kg -
FLOÏDSkaidrus skutimosi gelis FLOÏD Citrus Spectre, 150 ml
Liko tik 4€6,80 EUR€6,80 EURVienības cena €45,33 par l -
NaujasZAINITamsios šokolados kremas be cukraus ZAINI Emilia Fondente, 200g
€6,80 EUR€6,80 EURVienības cena €34,00 par kg -
Išparduota -
NaujasNEKATARMTabletės nuo kandžių su kamparu NEKATARM, 20 vnt.
€6,80 EUR€6,80 EURVienības cena €0,34 par item -
NaujasGUSTO ETNASicilijos pistacijų pesto su česnakais GUSTO ETNA, 190g
€6,80 EUR€6,80 EURVienības cena €35,79 par kg -
-
NaujasGUSTO ETNASicilijos pistacijų pesto GUSTO ETNA, 190g
€6,80 EUR€6,80 EURVienības cena €35,79 par kg -
BATISTSausas plaukų šampūnas BATIST Classico, 200 ml
Liko tik 2€6,80 EUR€6,80 EURVienības cena €34,00 par l -
NaujasTESORI d'ORIENTEParfumuotas vanduo moterims TESORI D'ORIENTE Ikigai EDP, 100 ml
€6,80 EUR€6,80 EURVienības cena €68,00 par l -
IšparduotaZAINIŠokoladas be cukraus ZAINI Emilia Fondente 58%, 200g
€6,80 EUR€6,80 EURVienības cena €34,00 par kg -
IšparduotaBRIOSCHIImbiero skonio tirpus virškinimui skirtas gėrimas BRIOSCHI Limone, 15 vnt.
€6,80 EUR€6,80 EURVienības cena €0,45 par item -
DANTEAliejus DANTE Condisano Condimento, 1 L
Liko tik 6€6,80 EUR€6,80 EURVienības cena €6,80 par l -
-€2IšparduotaCRODINOBealkoholis aperityvas CRODINO Blonde, 8 x 100 ml
€6,80 EUR€6,80 EURVienības cena €8,50 par l€8,80 EUR -
NaujasBRIOSCHITirpstantis citrinų virškinimo preparatas BRIOSCHI Effervescente, 200 g
€6,80 EUR€6,80 EURVienības cena €34,00 par kg -
NaujasOMINO BIANCOSkystas skalbimo priemonė tamsiems skalbiniams OMINO BIANCO Nero Intenso, 16MR
€6,80 EUR€6,80 EURVienības cena €6,80 par l -
IšparduotaBRIOSCHIBurnoje tirpstantis virškinimui skirtas produktas BRIOSCHI Alpine, 15 vnt.
€6,80 EUR€6,80 EURVienības cena €0,45 par item -
IšparduotaBRIOSCHIImbiero skonio tirpus virškinimui skirtas gėrimas BRIOSCHI Zenzero, 15 vnt.
€6,80 EUR€6,80 EURVienības cena €0,45 par item -
TESORI d'ORIENTEVyrų kvepalų vanduo TESORI d'ORIENTE Legno di Ebano EDP, 100 ml
Liko tik 8€6,80 EUR€6,80 EURVienības cena €68,00 par l -
Išparduota