-
Naujas -
TASSONIGazuotas nealkoholinis gėrimas TASSONI Soda, 4 x 180 ml
€6,50 EUR€6,50 EURVienības cena €9,03 par l -
IšparduotaMULINO BIANCOAbrikosų pyragas MULINO BIANCO Crostata Albicocca, 475g
€6,50 EUR€6,50 EURVienības cena €13,68 par kg -
MONINIAlyvuogių aliejus su baziliko skoniu MONINI, 250 ml
€6,50 EUR€6,50 EURVienības cena €26,00 par l -
NaujasMONINIAlyvuogių aliejus su česnako ir čili pipirų skoniu MONINI, 250 ml
€6,50 EUR€6,50 EURVienības cena €26,00 par l -
NaujasL'ANGELICAMelatonino trijų veikimo būdų maisto papildas L'ANGELICA
€6,50 EUR€6,50 EURVienības cena €0,16 par item -
-€2IšparduotaBIOPOINTTvarkingų garbanų šampūnas BIOPOINT Ricci Disciplinati, 400 ml
€6,50 EUR€6,50 EURVienības cena €16,25 par l€8,50 EUR -
IšparduotaMERIDOLDantų pasta jautriems dantims balinimui MERIDOL Protezione Gengive Whitening, 75 ml
€6,50 EUR€6,50 EURVienības cena €86,67 par l -
IšparduotaMERIDOLDantų pasta MERIDOL Protezione Gengive, 75 ml
€6,50 EUR€6,50 EURVienības cena €86,67 par l -
ZAINITamsus šokoladas ZAINI Emilia Fondente 70%, 200g
Liko tik 3€6,50 EUR€6,50 EURVienības cena €32,50 par kg -
-
-€2IšparduotaLENORAudinių minkštiklis LENOR Siracusa, 87MR
€6,50 EUR€6,50 EURVienības cena €3,56 par l€8,50 EUR -
LA CALABRESEGaziruotas kavos gėrimas LA CALABRESE Brasilena, 6x250 ml
€6,50 EUR€6,50 EURVienības cena €4,33 par l -
-
Naujas -
-€7DAMATRAAromatiniai pagaliukai (pildymas) DAMATRA Soffice Nuvola, 250 ml
Liko tik 1€6,50 EUR€6,50 EURVienības cena par€13,50 EUR -
IšparduotaCOCCOLINOSkalbimo minkštiklis COCCOLINO Levanda, 76MR
€6,50 EUR€6,50 EURVienības cena €3,71 par l -
IšparduotaCOCCOLINOSkalbinių minkštiklis COCCOLINO Peonia Rossa & Mela, 76MR
€6,50 EUR€6,50 EURVienības cena €3,71 par l -
COCCOLINOKvapiosios pagalvėlės drabužiams Spring Scent, 3 vnt.
Liko tik 8€6,50 EUR€6,50 EURVienības cena €2,17 par item -
COCCOLINOKvapiosios pagalvėlės drabužiams Tiare Flowers, 3 vnt.
Liko tik 8€6,50 EUR€6,50 EURVienības cena €2,17 par item -
IšparduotaSMACCHIO TUTTOAktyvus deguonies dėmių valiklis, 1 kg
€6,50 EUR€6,50 EURVienības cena €6,50 par kg -
IšparduotaCIV&CIVPutojantis vynas Garzellino Bianco Emilia Frizzante IGT 7,5%
€6,50 EUR€6,50 EURVienības cena €8,67 par l -
FRANK PROVOSTPlaukų šampūnas Expert Color Professional, 500 ml
Liko tik 2€6,50 EUR€6,50 EURVienības cena €13,00 par l -
IšparduotaFRANK PROVOSTPlaukų kondicionierius Expert Nutrition Professional, 450 ml
€6,50 EUR€6,50 EURVienības cena €14,44 par l