-
VIVINO ★ 3.6IšparduotaMASCHIOPutojantis vynas MASCHIO Prosecco DOC Extra Dry 11%
€6,00 EUR€6,00 EURVienības cena €30,00 par l -
IšparduotaSMAPIUGryna citrinų rūgštis, universalus valiklis, 500 g
€5,99 EUR€5,99 EURVienības cena €11,98 par kg -
SPUMA DI SCIAMPAGNASkalbinių ploviklis juodiems skalbiniams Nero Puro Refill, 29MR
€5,99 EUR€5,99 EURVienības cena €4,59 par l -
SPUMA DI SCIAMPAGNASkalbinių ploviklis Fresco Puro Refill, 29MR
€5,99 EUR€5,99 EURVienības cena €4,59 par l -
IšparduotaSPUMA DI SCIAMPAGNASkalbinių ploviklis Marsiglia Refill, 27MR
€5,99 EUR€5,99 EURVienības cena €4,44 par l -
SPUMA DI SCIAMPAGNASkalbinių ploviklis Bianco Puro Refill, 29MR
€5,99 EUR€5,99 EURVienības cena €4,59 par l -
-
NaujasPAN DI STELLESausainiai PAN DI STELLE Biscotto, 700g
€5,90 EUR€5,90 EURVienības cena €8,43 par kg -
DELIZIE DI CALABRIAAštrus čili padažas DELIZIE CALABRIA Peperoncino Calabrese, 180 g
Liko tik 9€5,90 EUR€5,90 EURVienības cena €32,78 par kg -
NaujasDELIZIE DI CALABRIAAštrus padažas DELIZIE CALABRIA Bomba Calabrese, 180 g
Liko tik 10€5,90 EUR€5,90 EURVienības cena €32,78 par kg -
IšparduotaMADÒ PASTICCERIAPistacijų tepamasis kremas Pistacchiello Crema Spalmabile, 200g
€5,90 EUR€5,90 EURVienības cena €29,50 par kg -
ACQUA ALLE ROSEDistiliuotas rožių vanduo odos tonizavimui ir drėkinimui, 300 ml
€5,90 EUR€5,90 EURVienības cena €19,67 par l -
-
-€0,99IšparduotaLENORGranulės skalbiniams gardinti Spring Awakening, 210g
€5,90 EUR€5,90 EURVienības cena €28,10 par kg€6,89 EUR -
-
-€2CHANTECLAIRVaikiškų drabužių skalbimo priemonė, 21MR
€5,90 EUR€5,90 EURVienības cena €5,51 par l€7,90 EUR -
COCCOLINOKvapnūs drabužių maišeliai Ylang Ylang, 3 vnt.
Liko tik 8€5,89 EUR€5,89 EURVienības cena €1,96 par item -
Naujas -
NaujasDELIZIE DI CALABRIARaudonieji svogūnai saldžiarūgščiame marinate DELIZIE CALABRIA, 530g
Liko tik 7€5,80 EUR€5,80 EURVienības cena €10,94 par kg -
TESORI d'ORIENTEDušo želė ir vonios putos TESORI D'ORIENTE Ikigai, 500 ml
Liko tik 5€5,80 EUR€5,80 EURVienības cena €11,60 par l -
Išparduota -
-€3,70IšparduotaMUTTIPomidorai pomidorų sultyse MUTTI Pelati Mediterranei, 2.5 Kg
€5,80 EUR€5,80 EURVienības cena €2,32 par kg€9,50 EUR -
-€1,70IšparduotaFELCE AZZURRAKoncentruotas audinių minkštiklis Pure Freshness, 92MR
€5,80 EUR€5,80 EURVienības cena €3,15 par l€7,50 EUR -
SIMMENTHALMėsos jautiena daržovių želė SIMMENTHAL Menosale, 3x90g
Liko tik 10€5,80 EUR€5,80 EURVienības cena €21,48 par kg