-
-€0,90COCCOLINOAudinių minkštiklis Sensitive, 87MR
€5,60 EUR€5,60 EURVienības cena €3,07 par l€6,50 EUR -
-€0,90COCCOLINOAudinių minkštiklis COCCOLINO Aria Di Primavera, 87MR
€5,60 EUR€5,60 EURVienības cena €3,07 par l€6,50 EUR -
-€0,90COCCOLINOAudinių minkštiklis COCCOLINO Fiori Di Tiare, 87MR
€5,60 EUR€5,60 EURVienības cena €3,07 par l€6,50 EUR -
-€2NaujasFELCE AZZURRAKoncentruotas audinių minkštiklis FELCE AZZURRA Classico, 92MR
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €2,99 par l€7,50 EUR -
NaujasINFASILIntymusis muilas INFASIL Neutro Delicato, 400 ml
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €13,75 par l -
NaujasCOCA COLAGaziruotas nealkoholinis gėrimas COCA COLA Classic, 6 x 150 ml
Liko tik 5€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €6,11 par l -
NaujasBELLA CONTADINAAlyvuogių asorti BELLA CONTADINA Fantasia di Olive, 1062g
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €5,18 par kg -
NaujasMANTOVAAerosolio aliejus su citrinos skoniu MANTOVA Condimento al Limone, 200 ml
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €27,50 par l -
NaujasDANTEAlyvuogių aliejus su citrinos skoniu OLIO DANTE Limone, 250 ml
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €22,00 par l -
NaujasNUTELLALazdyno riešutų ir kakavos kremu NUTELLA įdaryti sausainiai, 304g
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €18,09 par kg -
NaujasDANTEAlyvuogių aliejus su čili pipirais ir česnakais OLIO DANTE, 250 ml
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €22,00 par l -
NaujasDANTEAlyvuogių aliejus su trumų skoniu OLIO DANTE Tartufo, 250 ml
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €22,00 par l -
IšparduotaSIMMENTHALMėsos jautiena daržovių želė SIMMENTHAL, 2x140g
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €19,64 par kg -
NaujasDASHDėmių valiklis baltiems audiniams DASH Diamond Bright, 800 ml
Liko tik 6€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €6,88 par l -
NaujasTRONKYTraškios vaflės su lazdyno riešutų kremu TRONKY, 220g
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €61,11 par kg -
URBANI TARTUFIMakaronai su triufeliais URBANI TARTUFI Stringozzi Tartufi, 250g
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €22,00 par kg -
BOSCHETTIVaisių garstyčios BOSCHETTI Mostarda di Mele Cotogne, 350g
Liko tik 3€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €15,71 par kg -
NaujasAMBI PURAudinių ir baldų gaiviklis AMBI PUR Portofino, 385 ml
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €14,29 par l -
AMBI PURAudinių ir baldų gaiviklis AMBI PUR Risveglio di Primavera, 385 ml
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €14,29 par l -
-€3,10IšparduotaLINDTPieno šokolado Velykų zuikis LINDT Latte, 100g
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €55,00 par kg€8,60 EUR -
DANTEAlyvuogių aliejus su baziliko skoniu OLIO DANTE, 250 ml
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €22,00 par l -
IšparduotaLE VIE DEL GRANOChiacchera Artiginale La Campagnola LE VIE DEL GRANO, 220g
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €25,00 par kg -
SMACIndukcinės kaitlentės ir natūralaus akmens paviršių valiklis SMAC, 500 ml
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €9,17 par l -
IšparduotaFATINAApelsinų filė, padengta ypač tamsiu FATINA šokoladu, 150g
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €36,67 par kg