-
IšparduotaKIMBOKavos kapsulės be kofeino KIMBO Espresso Decaf, 10 vnt.
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €0,55 par item -
-€1NaujasMANTOVAAerosola aliejus kepimui ir grilinimui MANTOVA Friggitrice, 200 ml
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €27,50 par l€6,50 EUR -
SIMMENTHALMėsos jautiena daržovių želė SIMMENTHAL, 3x90g
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €20,37 par kg -
CAFFÈ VERGNANOKavos kapsulės CAFFE VERGNANO Arabica, 16 vnt.
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €0,34 par item -
CRASTANŽenšenio tirpi kava CRASTAN Ginseng e Caffe, 200 g
Liko tik 7€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €27,50 par kg -
-€2IšparduotaCOMPAGNIA DELLE INDIEParfum COMPAGNIA DELLE INDIE 27 Note Marine e Bergamotto, 100 ml
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €55,00 par l€7,50 EUR -
MULINO BIANCOSausainiai MULINO BIANCO Tarallucci, 800g
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €6,88 par kg -
NEUTRO ROBERTSŽaliosios arbatos ir kalkių vapo dezodorantas, 75 ml
Liko tik 4€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €73,33 par l -
IšparduotaNEUTRO ROBERTSPurškiamas dezodorantas Vapo Fresco, 75 ml
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €73,33 par l -
Išparduota -
-€1,30PISTITepamas kremas su lazdyno riešutais PISTI, 200g
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena par€6,80 EUR -
-€1,30PISTIŠokoladinis ir lazdyno riešutų kremas PISTI, 200g
Liko tik 1€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €27,50 par kg€6,80 EUR -
-€2FELCE AZZURRAAromatinės lazdelės Fiori di Luna, 120 ml
Liko tik 5€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €45,83 par l€7,50 EUR -
IšparduotaCERA DI CUPRASenėjimą stabdantis kremas veidui ir kūnui Rosa Pelli Secche, 50 ml
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €110,00 par l -
NaujasCHANTECLAIRHigieninė skalbyklės priežiūros priemonė, 250 ml
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €22,00 par l -
IšparduotaWITOR'STamsaus šokolado praline su limoncello likeriu, 200g
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €27,50 par kg -
Išparduota -
-€1,30IšparduotaFELCE AZZURRAAromatinės lazdelės Bamboo & Lotus Flowers, 120 ml
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €45,83 par l€6,80 EUR -
-€1,30FELCE AZZURRAAromatinės lazdelės White Osmanthus, 120 ml
Liko tik 5€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €45,83 par l€6,80 EUR -
-
Išparduota -
-€1,30AGRISICILIAJuodųjų šilkmedžių uogienė AGRISICILIA Confettura Extra di Gelsi Neri, 360g
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €15,28 par kg€6,80 EUR -
KIMBOKavos kapsulės KIMBO Barista Espresso Napoli, 10 vnt.
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €0,55 par item -
PRORASOKremas prieš skutimąsi Green Pre-Shave, 100 ml
Liko tik 1€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €55,00 par l