-
-€1BOROTALCORoll on dezodorantai Original, 50 ml
€5,40 EUR€5,40 EURVienības cena €108,00 par l€6,40 EUR -
Išparduota -
-€1,51NaujasMANTOVAExtra virgin alyvuogių aliejus su čili pipirų skoniu MANTOVA Condimento Peperoncino, 200 ml
€4,99 EUR€4,99 EURVienības cena €24,95 par l€6,50 EUR -
-€1,81SPERLARIAuglių garstyčios SPERLARI Mostarda di Frutta, 380g
€4,99 EUR€4,99 EURVienības cena €13,13 par kg€6,80 EUR -
-€0,61TASSONIGazuotas nealkoholinis gėrimas TASSONI Cedrata, 4 x 180 ml
€4,99 EUR€4,99 EURVienības cena €6,93 par l€5,60 EUR -
Išparduota -
Išparduota -
-€0,91GALLOItališki ryžiai Carnaroli, 1 kg
Liko tik 1€4,99 EUR€4,99 EURVienības cena €4,99 par kg€5,90 EUR -
-€1,81 -
-€1,51IšparduotaCOCCOLINOAudinių minkštiklis Wild Campanula & Bergamot, 76MR
€4,99 EUR€4,99 EURVienības cena €2,85 par l€6,50 EUR -
CHANTECLAIRVilnos ir kašmyro skalbinių ploviklis Argan Oil, 18MR
€4,99 EUR€4,99 EURVienības cena €5,54 par l -
IšparduotaPRORASOKremas prieš skutimąsi White Pre-Shave, 100 ml
€4,99 EUR€4,99 EURVienības cena €49,90 par l -
PAN DI STELLELazdyno riešutų kremas Mulino Bianco, 380g
Liko tik 9€4,99 EUR€4,99 EURVienības cena €13,13 par kg -
NaujasMULINO BIANCORyžių miltų sausainiai MULINO BIANCO Campagnole, 700g
€4,95 EUR€4,95 EURVienības cena €7,07 par kg -
NaujasANTICHI PODERIMakaronai ANTICHI PODERI Semola Busiate, 500g
€4,95 EUR€4,95 EURVienības cena €9,90 par kg -
IšparduotaPERUGINAŠokolado saldainiai assorti PERUGINA Cioccomania, 180g
€4,95 EUR€4,95 EURVienības cena €27,50 par kg -
PISTITepama pistacijų pasta PISTI Pistacchio 45%, 90g
Liko tik 6€4,95 EUR€4,95 EURVienības cena €55,00 par kg -
IšparduotaWITOR'SPieninis šokoladas ir pistacijų praline, 200g
€4,95 EUR€4,95 EURVienības cena €24,75 par kg -
Išparduota -
Išparduota -
NaujasINFASILNeutralus itin švelnus dezodorantas INFASIL Neutro Extra Delicato, 150 ml
€4,90 EUR€4,90 EURVienības cena €32,67 par l -
NaujasMULINO BIANCOSmėlio sausainiai su sūdyto sviesto ir medaus skonio MULINO BIANCO Alveari, 600g
€4,90 EUR€4,90 EURVienības cena €8,17 par kg -
BIO GUSTIAMOEkologiškos žaliosios alyvuogės su kauliuku GUSTIAMO Bella di Cerignola, 550g
€4,90 EUR€4,90 EURVienības cena €8,91 par kg -
IšparduotaLAVAZZAKavos kapsulės LAVAZZA Crema e Gusto Forte Nespresso, 10 vnt.
€4,90 EUR€4,90 EURVienības cena €0,49 par item