-
-
CRODINOBealkoholis aperityvas CRODINO Rosso, 3x175 ml
€4,80 EUR€4,80 EURVienības cena €9,14 par kg -
CAFFÈ VERGNANOKavos kapsulės CAFFE VERGNANO Cremoso, 12 vnt.
€4,80 EUR€4,80 EURVienības cena €0,40 par item -
-€1SWEET HOME COLLECTIONAromatinės lazdelės SWEET HOME Zagara Bianca, 100 ml
€4,80 EUR€4,80 EURVienības cena €48,00 par l€5,80 EUR -
-€1SWEET HOME COLLECTIONAromatinės lazdelės SWEET HOME Fiori Sambuca, 100 ml
€4,80 EUR€4,80 EURVienības cena €48,00 par l€5,80 EUR -
-€1SWEET HOME COLLECTIONAromatinės lazdelės SWEET HOME Oleandro Rosa, 100 ml
Liko tik 7€4,80 EUR€4,80 EURVienības cena €48,00 par l€5,80 EUR -
-€1IšparduotaSWEET HOME COLLECTIONAromatinės lazdelės SWEET HOME Fico D'India, 100 ml
€4,80 EUR€4,80 EURVienības cena €48,00 par l€5,80 EUR -
-€1SWEET HOME COLLECTIONAromatinės lazdelės SWEET HOME Elicriso Italico, 100 ml
Liko tik 5€4,80 EUR€4,80 EURVienības cena €48,00 par l€5,80 EUR -
-
-€1SWEET HOME COLLECTIONAromatinės lazdelės SWEET HOME Arancia Navelina, 100 ml
€4,80 EUR€4,80 EURVienības cena €48,00 par l€5,80 EUR -
SVELTOKoncentruotas indų ploviklis, 1700 ml
Liko tik 2€4,80 EUR€4,80 EURVienības cena €2,82 par l -
-
-€0,70IšparduotaCITRESAlyvuogės žalios su kauliuku Bella di Cerignola, 540g
€4,80 EUR€4,80 EURVienības cena €8,89 par kg€5,50 EUR -
LAVAZZAKavos kapsulės Qualita Rossa Nespresso, 10 vnt.
Liko tik 4€4,80 EUR€4,80 EURVienības cena €0,48 par item -
MULINO BIANCOSausainiai įdaryti pistacijų kremu Baiocchi Pistacchio, 240g
€4,80 EUR€4,80 EURVienības cena €20,00 par kg -
-
-
Išparduota -
URBANI TARTUFIPesto su triufeliais, 130g
Liko tik 4€4,80 EUR€4,80 EURVienības cena €36,92 par kg -
CHANTECLAIRDažus ir purvą sugeriančios servetėlės, 30 vnt.
€4,80 EUR€4,80 EURVienības cena €0,16 par item -
Išparduota -
-€1AGRISICILIAPersikų uogienė AGRISICILIA Pescabivona I.G.P., 360g
€4,80 EUR€4,80 EURVienības cena €13,33 par kg€5,80 EUR -
SPUMA DI SCIAMPAGNASkystas muilas Almond Milk & Shea Butter, 1500 ml
€4,80 EUR€4,80 EURVienības cena €3,69 par l -
SPUMA DI SCIAMPAGNASkystas muilas Marsiglia, 1300 ml
Liko tik 4€4,80 EUR€4,80 EURVienības cena €3,69 par l