-
IšparduotaPANEANGELIPasta su natūraliu vanilės ekstraktu PANEANGELI, 50g
€4,90 EUR€4,90 EURVienības cena €98,00 par kg -
-
-€0,60IšparduotaKINDERBiskvito užkandis KINDER Fiesta l'Originale, 360 g
€4,90 EUR€4,90 EURVienības cena €13,61 par kg€5,50 EUR -
NaujasDUE VITTORIEĄžuolų actas DUE VITTORIE Aceto di Miele, 250 ml
€4,90 EUR€4,90 EURVienības cena €19,60 par l -
OMINO BIANCODezinfekavimo priedas su Deo+ technologija OMINO BIANCO, 900 ml
€4,90 EUR€4,90 EURVienības cena €5,44 par l -
LAVAZZAKavos kapsulės be kofeino Dek Nespresso, 10 vnt.
Liko tik 1€4,90 EUR€4,90 EURVienības cena €0,49 par item -
OMINO BIANCODezinfekuojantis baliklis ir dėmių valiklis, 500g
€4,90 EUR€4,90 EURVienības cena €9,80 par kg -
FELCE AZZURRAKvapnūs drabužių maišeliai Lavanda & Iris, 3 vnt.
Liko tik 2€4,90 EUR€4,90 EURVienības cena €1,63 par item -
BOROTALCOKūno kremas Crema Vellutante, 150 ml
Liko tik 10€4,90 EUR€4,90 EURVienības cena €32,67 par l -
BILBAPlaukų vaškas su sėmenimis ir skystaisiais kristalais, 100 ml
Liko tik 3€4,89 EUR€4,89 EURVienības cena €48,90 par l -
-
-
NaujasNEUTRO ROBERTSPurškiamasis dezodorantas vyrams NEUTRO ROBERTS Marino, 150 ml
€4,80 EUR€4,80 EURVienības cena €96,00 par l -
NaujasTESORI d'ORIENTEMoterų dezodorantas TESORI D'ORIENTE Ikigai, 150 ml
Liko tik 5€4,80 EUR€4,80 EURVienības cena €32,00 par l -
-€0,70SANPELLEGRINOBealkoholis gazuotas gėrimas SANPELLEGRINO Cedrata, 4 x 200 ml
€4,80 EUR€4,80 EURVienības cena €6,00 par l€5,50 EUR -
NaujasSCOTTIYpač smulkūs risoto ryžiai SCOTTI Carnaroli, 1 KG
Liko tik 2€4,80 EUR€4,80 EURVienības cena €9,60 par kg -
NaujasDASHDėmių valiklis baltiems audiniams DASH Diamond Bright, 500g
€4,80 EUR€4,80 EURVienības cena €9,60 par kg -
NEUTRO ROBERTSPurškiamas dezodorantas jautriai odai NEUTRO ROBERTS, 150 ml
Liko tik 5€4,80 EUR€4,80 EURVienības cena €96,00 par l -
-€0,70SANPELLEGRINOBealkoholis gazuotas gėrimas SANPELLEGRINO Chino, 4 x 200 ml
€4,80 EUR€4,80 EURVienības cena €6,00 par l€5,50 EUR -
-€0,70SANPELLEGRINOBealkoholis gazuotas gėrimas SANPELLEGRINO Aranciata, 4 x 200 ml
Liko tik 9€4,80 EUR€4,80 EURVienības cena €6,00 par l€5,50 EUR -
Naujas -
IšparduotaSANPELLEGRINOBealkoholis aperityvas SANBITTER Apelsinas ir Indijos figos, 3 x 200 ml
€4,80 EUR€4,80 EURVienības cena €8,00 par l -
IšparduotaSANPELLEGRINOBealkoholis aperityvas SANBITTER Passion Fruit, 3 x 200 ml
€4,80 EUR€4,80 EURVienības cena €8,00 par l -
DE NIGRISOrganinis obuolių actas DE NIGRIS Mela Madre, 500 ml
€4,80 EUR€4,80 EURVienības cena €9,60 par l