-
-€0,30IšparduotaLA DROGHERIASvogūnų dribsniai Cipolla Fiocchi, 18g
€1,90 EUR€1,90 EURVienības cena €105,56 par kg€2,20 EUR -
-
NaujasROSSO GARGANONulupti pomidorai pomidorų sultyse ROSSO GARGANO Pelati di Puglia, 400g
€1,80 EUR€1,80 EURVienības cena €4,50 par kg -
-
-
-
SAN CARLOBulvių traškučiai SAN CARLO Lime e Pepe Rosa, 50g
Liko tik 2€1,80 EUR€1,80 EURVienības cena €36,00 par kg -
-
-€0,40CANNAMELABaziliko lapas CANNAMELA Foglie di Basilico, 8g
Liko tik 10€1,80 EUR€1,80 EURVienības cena €225,00 par kg€2,20 EUR -
MAGGIMaišelis vištienos kepimui su Viduržemio jūros prieskoniais MAGGI, 34g
€1,80 EUR€1,80 EURVienības cena €52,94 par kg -
-€0,80LADY VENEZIAVeido kaukė su kokoso riešutų ekstraktais LADY VENEZIA Cococutie
Liko tik 6€1,80 EUR€1,80 EURVienības cena €27,69 par l€2,60 EUR -
-€0,80LADY VENEZIAVeido kaukė su medaus ekstraktais LADY VENEZIA Bee Happy
Liko tik 6€1,80 EUR€1,80 EURVienības cena €27,69 par l€2,60 EUR -
-€0,80IšparduotaLADY VENEZIAVeido kaukė su kivi ekstraktais LADY VENEZIA Can We Kiwi
€1,80 EUR€1,80 EURVienības cena €27,69 par l€2,60 EUR -
-€0,80IšparduotaLADY VENEZIAVeido kaukė su braškių ekstraktais LADY VENEZIA Berrylicious
€1,80 EUR€1,80 EURVienības cena €27,69 par l€2,60 EUR -
-€0,70IšparduotaCANNAMELAJoduotas druska ir čili pipirų malūnėlis CANNAMELA, 48g
€1,80 EUR€1,80 EURVienības cena €37,50 par kg€2,50 EUR -
-€0,50IšparduotaANTICA RISERIA CAMPIVERDIRyžiai ANTICA RISERIA CAMPIVERDI, 500g
€1,80 EUR€1,80 EURVienības cena €3,60 par kg€2,30 EUR -
BONOMIItalų sausainiai BONOMI Sfogliatine Glassate, 135 g
€1,80 EUR€1,80 EURVienības cena €13,33 par kg -
-€1STAR TEAArbata su citrinos skoniu, 25 vnt.
Liko tik 6€1,80 EUR€1,80 EURVienības cena €0,07 par item€2,80 EUR -
FERRARELLENatūraliai gazuotas mineralinis vanduo, 1500 ml
€1,80 EUR€1,80 EURVienības cena €1,20 par l -
-€0,50IšparduotaCANNAMELASmulkintas česnakas Aglio Macinato, 40g
€1,80 EUR€1,80 EURVienības cena €45,00 par kg€2,30 EUR -
IšparduotaMUTTIVyšniniai pomidorai pomidorų sultyse Pomodorini Ciliegini, 400g
€1,80 EUR€1,80 EURVienības cena €4,50 par kg -
-
SOFFICEDrėgnos servetėlės SOFFICE Aloe Vera, 72 vnt.
€1,80 EUR€1,80 EURVienības cena €0,03 par item -
NaujasPOMILIAVyšnių pomidorai pomidorų sultyse POMILIA Pomodorini Mediterranei, 400g
€1,70 EUR€1,70 EURVienības cena €4,25 par kg