-
NaujasSAN BENEDETTOVanduo su kolagenu, cinku ir hialurono rūgštimi SAN BENEDETTO Skin Care, 220 ml
€1,65 EUR€1,65 EURVienības cena €7,50 par l -
-€0,39SCOTTIGreitai paruošiami Basmati ryžiai SCOTTI, 200g
€1,60 EUR€1,60 EURVienības cena €8,00 par kg€1,99 EUR -
-€0,60Naujas -
LAGOVaflių ritinėliai su pieno kremu LAGO Latte, 80 g
€1,60 EUR€1,60 EURVienības cena €20,00 par kg -
-
-€0,30 -
-
-
-
-
Naujas -
LAGOVafliai su lazdyno riešutų kremu LAGO Nocciola, 125g
€1,50 EUR€1,50 EURVienības cena €12,00 par kg -
-
-€1,10IšparduotaMATILDE VICENZISausainiai su kokoso riešutų kremu GRISBI Cocco, 135g
€1,50 EUR€1,50 EURVienības cena €11,11 par kg€2,60 EUR -
Išparduota -
ESTATHECitrinų arbatos gėrimas ESTATHE Limone, 250 ml
€1,50 EUR€1,50 EURVienības cena €6,00 par l -
Išparduota -
-
YOGASicilijos apelsinų sultys YOGA 100% Arancia di Sicilia, 200 ml
€1,50 EUR€1,50 EURVienības cena €7,50 par l -
-€0,80IšparduotaDE CECCOMakaronai DE CECCO Fettuccine N°103, 250g
€1,50 EUR€1,50 EURVienības cena €6,00 par kg€2,30 EUR -
POMILIANulupti pomidorai pomidorų sultyse POMILIA Pomodori Pelati, 400g
€1,50 EUR€1,50 EURVienības cena €3,75 par kg -
DORIASmėlio sausainiai su kakavos kremo įdaru DORIA Doricrem Cacao, 150 g
€1,50 EUR€1,50 EURVienības cena €10,00 par kg -
VIGORSOLKramtomoji guma be cukraus VIGORSOL Original, 13,2 g
€1,50 EUR€1,50 EURVienības cena €113,64 par kg -