-
IšparduotaPASTA DEL CAPITANOVaikiška dantų pasta Strawberry Baby 3+, 75 ml
€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €26,53 par l -
-
LA DROGHERIALauro lapai Alloro Foglie, 18g
Liko tik 5€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €110,56 par kg -
Išparduota -
-
-
-
-€0,65FLOÏDDušo želė FLOÏD Vetyver Splash, 100 ml
€1,95 EUR€1,95 EURVienības cena €19,50 par l€2,60 EUR -
NaujasSAN BENEDETTOVaisių gėrimas su slyvų sultimis SAN BENEDETTO Prugna, 750 ml
Liko tik 3€1,95 EUR€1,95 EURVienības cena €2,60 par l -
IšparduotaNaujasSAN BENEDETTOVaisių gėrimas su gvajavų sultimis SAN BENEDETTO Guava, 750 ml
€1,95 EUR€1,95 EURVienības cena €2,60 par l -
-€0,25IšparduotaPOMILIAKlasikinis pomidorų tyrė POMILIA Passata di Pomodoro, 690g
€1,95 EUR€1,95 EURVienības cena €2,83 par kg€2,20 EUR -
EASYSpalvų ir nešvarumų surinkimo servetėlės EASY Antibacterial, 16 vnt.
€1,90 EUR€1,90 EURVienības cena €0,12 par item -
IšparduotaMUTTIPomidorų koncentratas MUTTI Doppio Concentrato, 140g
€1,90 EUR€1,90 EURVienības cena €13,57 par kg -
-€0,30SCOTTIGreitai paruošiami pilno grūdo Venere ryžiai SCOTTI, 200g
€1,90 EUR€1,90 EURVienības cena €9,50 par kg€2,20 EUR -
IšparduotaGUTTIAU SNACKSardinijos užkandis su rozmarino skoniu GUTTIAU SNACK Rozmarinas, 70g
€1,90 EUR€1,90 EURVienības cena €27,14 par kg -
NaujasGUTTIAU SNACKSardinijos užkandis su Pecorino skoniu GUTTIAU SNACK Pecorino, 70g
€1,90 EUR€1,90 EURVienības cena €27,14 par kg -
IšparduotaSAILAKaramele su lakricos skoniu SAILA Morsi di Liquirizia, 100g
€1,90 EUR€1,90 EURVienības cena €19,00 par kg -
-€0,40LADY VENEZIALūpų balzamas LADY VENEZIA Cococutie
€1,90 EUR€1,90 EURVienības cena €29,23 par l€2,30 EUR -
VALFRUTTAKonservuoti žalieji žirneliai VALFRUTTA Piselli Piccolissimi, 370g
Liko tik 4€1,90 EUR€1,90 EURVienības cena €5,14 par kg -
NaujasPANEANGELIDžiovinti raugo milteliai PANEANGELI, 30 g
€1,90 EUR€1,90 EURVienības cena €63,33 par kg -
-€0,30COLUSSISausainiai COLUSSI Zuppalatte, 250g
€1,90 EUR€1,90 EURVienības cena €7,60 par kg€2,20 EUR -
Išparduota -
-
PANEANGELICepamasis milteliai su švelniu vanilės aromatu PANEANGELI, 48g
€1,90 EUR€1,90 EURVienības cena €39,58 par kg