-
MATILDE VICENZISluoksniuotos tešlos sausainiai su šokoladinio kremo įdaru Bocconcini, 100g
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €22,00 par kg -
IšparduotaMATILDE VICENZISluoksniuotos tešlos sausainiai su abrikosų uogienės įdaru, 100g
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €22,00 par kg -
-€0,60STAR TEAArbata su citrinos skoniu, 25 vnt.
Liko tik 2€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €0,09 par item€2,80 EUR -
BOTTOLITraškus ir lengvas užkandis su rozmarinu Schiacciatina Rosmarino, 150g
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €14,67 par kg -
FELCE AZZURRASkystas muilas su dozatoriumi Classico, 300 ml
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €7,33 par l -
Išparduota -
IšparduotaBOTTEGA DI SICILIAGeltonasis pomidorų padažas Salsa pronta di Pomodorino Ciliegino Giallo, 330g
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €6,67 par kg -
Išparduota -
FELCE AZZURRASkystas muilas su dozatoriumi White Musk, 300 ml
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €7,33 par l -
FELCE AZZURRASkystas muilas su dozatoriumi Amber & Argan, 300 ml
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €7,33 par l -
FELCE AZZURRASkystas muilas su dozatoriumi Menthol & Lime, 300 ml
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €7,33 par l -
-€0,60D'AMICONatūrali virta quinoa Natural Quinoa, 400g
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €5,50 par kg€2,80 EUR -
LA DROGHERIAMalto džiovinto česnako Aglio Macinato, 35g
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €62,86 par kg -
-
-
-
-
-
MATILDE VICENZIVafliniai su lazdynų riešutų kremu MATILDE VICENZI, 100g
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €22,00 par kg -
-
Išparduota -
FRISKPipirmėčių saldainiai be cukraus FRISK Peppermint
€2,00 EUR€2,00 EURVienības cena €350,88 par kg -
-€0,51IšparduotaSONDAWC diskai podui su aplikatoriumi SONDA Lavanda, 36 ml
€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €55,28 par l€2,50 EUR -
-€0,51SONDAWC diskai podui su aplikatoriumi SONDA Rosa, 36 ml
Liko tik 1€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €55,28 par l€2,50 EUR