-
IšparduotaALPENLIEBEKaramelė be cukraus su kavos skoniu Espresso, 49g
€2,30 EUR€2,30 EURVienības cena €46,94 par kg -
-
-
TRE MARIEVafliai su grietinėlės ir šokolado gabalėlių įdaru, 140g
€2,29 EUR€2,29 EURVienības cena €16,36 par kg -
TRE MARIEVafliai su lazdyno riešutų kremo įdaru, 140g
€2,29 EUR€2,29 EURVienības cena €16,36 par kg -
-
Naujas -
-
NaujasPARMALATKlasikinė grietinėlė maistui gaminti CHEF Panna, 200 ml
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €11,00 par l -
NaujasBIO GUSTIAMOArtišokų kremas brusketai BIO GUSTIAMO La Bruschetta, 100g
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €22,00 par kg -
SELECTVidutinio dydžio lęšiai LEGUMI SELECT Lenticchie Medie, 400g
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €5,50 par kg -
-€0,40NaujasBIELLEBIItališka užkandėlė Tarallini BIELLEBI Cacio e Pepe, 250g
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €8,80 par kg€2,60 EUR -
D'AMICOApkeptos šampinjonų pievagrybės D'AMICO, 180g
Liko tik 7€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €12,22 par kg -
YOGAKriaušių sultys be pridėtinio cukraus YOGA Pera, 1 l
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €2,20 par l -
-
NaujasYOGAPersikų sultys be pridėtinio cukraus YOGA Pesca, 1 L
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €2,20 par l -
-€0,40BIELLEBIItališka užkandėlė Tarallini Clasici BIELLEBI, 250g
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €8,80 par kg€2,60 EUR -
-€0,40LADY VENEZIAVeido kaukė su mango ekstraktais LADY VENEZIA Orangomango
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €33,85 par l€2,60 EUR -
MATILDE VICENZISluoksniuotos tešlos sausainius su Bialetti kavos kremu MATILDE VICENZI MilleVoglie Caffe, 100g
Liko tik 1€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €22,00 par kg -
SICULABRIOSCEBrioche bandelė SICULABRIOSCE Brioscia Siciliana, 70 g
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €31,43 par kg -
-€0,70IšparduotaDE CECCOMakaronai DE CECCO Calamarata N°129, 500g
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €4,40 par kg€2,90 EUR -
IšparduotaMATILDE VICENZISausainiai su juodųjų vyšnių įdaru MilleVoglie Amarena Fabbri, 90g
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €24,44 par kg -
-€0,60Išparduota -
NaujasMUTTIDaržovių padažo koncentratas Le Verdurine, 130g
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €16,92 par kg