-
-€0,40CIRIOPomidorų tyrė CIRIO Passata Rustica, 680g
€2,30 EUR€2,30 EURVienības cena €3,38 par kg€2,70 EUR -
-
NaujasSPERLARIKaramelės saldainiai su mentoliu ir eukaliptu SPERLARI, 200g
Liko tik 8€2,30 EUR€2,30 EURVienības cena €11,50 par kg -
SPERLARIAnizės skonio saldainiai SPERLARI Anice, 200g
€2,30 EUR€2,30 EURVienības cena €11,50 par kg -
LADY VENEZIALūpų balzamas LADY VENEZIA Berrylicious
Liko tik 1€2,30 EUR€2,30 EURVienības cena €35,38 par l -
-
LADY VENEZIALūpų balzamas LADY VENEZIA Peachy Kiss
Liko tik 2€2,30 EUR€2,30 EURVienības cena €35,38 par l -
LADY VENEZIALūpų balzamas LADY VENEZIA Pomelover
Liko tik 2€2,30 EUR€2,30 EURVienības cena €35,38 par l -
-
VALSUGANA POLENTAGreitai paruošiama polenta su baravykais VALSUGANA POLENTA Porcini, 80g
€2,30 EUR€2,30 EURVienības cena €28,75 par kg -
LURISIABealkoholisks gėrimas LURISIA Chinotto, 275 ml
Liko tik 8€2,30 EUR€2,30 EURVienības cena €8,36 par l -
-
SAPORISausainiai su migdolais Cantuccini Toscani IGP, 100g
Liko tik 1€2,30 EUR€2,30 EURVienības cena €23,00 par kg -
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-