-
-
SANPELLEGRINONatūralus gazuotas mineralinis vanduo SANPELLEGRINO, 750 ml
€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €3,33 par l -
BIELLEBIItališka užkandėlė Taralli Rosmarino BIELLEBI, 250g
€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €10,00 par kg -
FIORE DI PUGLIAItališka užkandėlė pilno grūdo Taralli Integrali FIORE DI PUGLIA, 250g
€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €10,00 par kg -
ERIDANIABaltas cukrus kubiukuose ERIDANIA, 1 kg
Liko tik 7€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €2,50 par kg -
-
ANTICA RISERIA CAMPIVERDIArborio ryžiai, 500g
Liko tik 6€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €5,00 par kg -
PASTA DEL CAPITANOBurnos skalavimo skystis Whitening, 400 ml
€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €6,25 par l -
-
-
-
-€1,30STAR TEAJuodoji arbata be kofeino, 25 vnt.
Liko tik 4€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €0,10 par item€3,80 EUR -
-€1,10IšparduotaLAZZARONISausainiai be glitimo su lazdyno riešutais, 200g
€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €12,50 par kg€3,60 EUR -
IšparduotaBONELLEVaisinio skonio želė saldainiai Frutti Assortiti, 175g
€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €14,29 par kg -
IšparduotaSPERLARIVaisių želė saldainiai SPERLARI Duetto, 150g
€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €16,67 par kg -
AGROMONTESalsa Ciliegino Basilico pomidorų padažas, 330g
€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €7,58 par kg -
Išparduota -
SPUMA DI SCIAMPAGNAParfumuota talko milteliai Talco Profumato, 200g
Liko tik 10€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €12,50 par kg -
FELCE AZZURRADušo želė ir šampūnas, 250 ml
Liko tik 3€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €10,00 par l -
-
-
PASTA DEL CAPITANOBurnos skalavimo skystis Charcoal Carbone, 400 ml
€2,49 EUR€2,49 EURVienības cena €6,23 par l -
-