-
IšparduotaCAMPIELLOPilngražių sausainių su grikių miltais CAMPIELLO Frollino del Buongiorno, 350g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €7,43 par kg -
-€1IšparduotaULTRA DOLCEPlaukų kondicionierius ULTRA DOLCE Delicatezza d'Avena, 200 ml
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena par€3,60 EUR -
NaujasAGROMONTEPomidorų tyrė AGROMONTE Passata Ciliegino, 520g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €5,00 par kg -
NaujasBONOMELLIVaisių arbata BONOMELLI Papaya e Arancia, 12 vnt.
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €0,22 par item -
BONOMELLIVaisių arbata BONOMELLI Uva Nera e Fragola, 12 vnt.
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €0,22 par item -
BONOMELLIVaisių arbata BONOMELLI Lampone e Ribes Rosso, 12 vnt.
Liko tik 6€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €0,22 par item -
SANPELLEGRINOGazuotas gaivusis gėrimas Chinò, 1200 ml
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €2,17 par l -
SANPELLEGRINOGazuotas nealkoholinis gėrimas Cocktail, 1200 ml
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €2,17 par l -
SANPELLEGRINOGazuotas gaivusis gėrimas Aranciata Amara, 1200 ml
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €2,17 par l -
IšparduotaBONELLEŽelė saldainiai su saldymedžio skoniu Liquirizia, 160g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €16,25 par kg -
BONELLEŽelė saldainiai su citrinos ir imbiero skoniu Limone Zenzero, 175g
Liko tik 6€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €14,86 par kg -
SANPELLEGRINOGazuotas gaivusis gėrimas Aranciata Naturali, 1200 ml
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €2,17 par l -
GALLOTriufelių skonio risotto Chicchi Grandi al Dente, 175g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €14,86 par kg -
Išparduota -
Išparduota -
FRATELLI CONTORNOBaklažanų užkandis Caponatina, 200g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €13,00 par kg -
CERA DI CUPRAMaitinamasis rankų kremas Ricetta di Bellezza, 75 ml
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €34,67 par l -
IšparduotaMATILDE VICENZISausainiai su kavos grietinėlės įdaru Grisbi Caffe, 135g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €19,26 par kg -
-
-
-
BOTTEGA DI SICILIAGeltonųjų pomidorų tyrė Passata Siciliana Pomodorino Ciliegino Giallo, 520g
Liko tik 9€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €5,00 par kg -
-
-€0,70TESORI d'ORIENTEDušo želė Karma, 250 ml
Liko tik 3€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €10,40 par l€3,30 EUR