-
DAYGUMBecukrė kramtomoji guma su pipirmėčių skoniu DAYGUM Microtech
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €86,67 par kg -
NaujasDAYGUMBecukrė kramtomoji guma su pipirmėčių skoniu DAYGUM Protex
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €86,67 par kg -
NaujasDAYGUMBecukrė kramtomoji guma su braškių sultimis DAYGUM Protex
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €86,67 par kg -
MATILDE VICENZISausainiai MATILDE VICENZI Vicenzovo Bialetti Savoiardi, 200g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €13,00 par kg -
IšparduotaLA MOLISANAPomidorų tyrė LA MOLISANA Passata Rustica, 690g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €3,77 par kg -
RUMMOVisagrūdžiai kietųjų kviečių makaronai RUMMO Mezzi Rigatoni Integrale N°51, 500g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €5,20 par kg -
-
NaujasRUMMOVisagrūdžiai kietųjų kviečių makaronai RUMMO Spaghetti Integrali N°3, 500g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €5,20 par kg -
Išparduota -
Išparduota -
IšparduotaNOSTROMOSardinės alyvuogių aliejuje NOSTROMO Sardine Olio di Oliva, 120g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €21,67 par kg -
BONOMELLIVaisių arbata BONOMELLI Mela e Mirtillo, 12 vnt.
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €0,22 par item -
NaujasBONOMELLIVaisių arbata BONOMELLI Ananas e Pesca, 12 vnt.
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €0,22 par item -
LADY VENEZIAVeido kaukė su avokado ekstraktais LADY VENEZIA Avocuddle
Liko tik 9€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €40,00 par l -
FELCE AZZURRAMandelių muilas BIO FELCE AZZURRA, 125g
Liko tik 9€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €20,80 par kg -
NaujasAGROMONTEPomidorų tyrė AGROMONTE Passata Datterino, 520g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €5,00 par kg -
MATILDE VICENZIAmaretti sausainiai MATILDE VICENZI, 175 g
Liko tik 2€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €14,86 par kg -
MATILDE VICENZISluoksniuotos tešlos sausainiai su grietinėlės įdaru MATILDE VICENZI Millefoglie, 125 g
Liko tik 2€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €20,80 par kg -
Naujas -
-€0,60DORIASmėlio sausainiai DORIA Bucaneve, 400 g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €6,50 par kg€3,20 EUR -
IšparduotaMARELLAMakaroni su trifelėmis MARELLA Tagliolini Tartufo, 250 g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €10,40 par kg -
MUTTIPadažas su Datterino pomidorais MUTTI Datterino, 280g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €9,29 par kg -
IšparduotaMATILDE VICENZICepumi su citrusinių vaisių kremu GRISBI Dolce Vita Fresh Citrus, 112 g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €23,21 par kg -
BONOMELLIVaisių arbata BONOMELLI Lime e Mandarino, 12 vnt.
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €0,22 par item