-
LORIANALabai plona piadina LORIANA La Piadina, 350g
Liko tik 5€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €8,00 par kg -
ALGAKokosriekščių aliejaus ekologiškos muilas ALGA Sapone Ecologico, 400g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €7,00 par kg -
NaujasMATILDE VICENZIKārtainės tešlos kanoliai su pistacijų kremu MATILDE VICENZI Millefoglie, 125g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €28,00 par kg -
IšparduotaPANEANGELIChantilly kremas PANEANGELI Crema Chantilly, 80 g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €35,00 par kg -
-€0,40DORIASmėlio sausainiai be pridėtinio cukraus DORIA Bucaneve, 263 g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €10,65 par kg€3,20 EUR -
PANEANGELIVaniilės kremas PANEANGELI Crema Pasticcera, 160 g
Liko tik 10€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €17,50 par kg -
IšparduotaNOVITamsus šokoladas 72 % NOVI Fondente Nero, 100 g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €28,00 par kg -
LA DROGHERIADžiovintas česnakas su smulkintuvu Aglio Frantumato, 50 g
Liko tik 9€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €56,00 par kg -
-€0,50FRATELLI CONTORNOSicilijos užkandis ant artišokų pagrindo Carciofina, 200 g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €14,00 par kg€3,30 EUR -
LADY VENEZIADrėkinamasis rankų kremas LADY VENEZIA Portofino, 65 ml
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €43,08 par l -
LADY VENEZIADrėkinamasis rankų kremas LADY VENEZIA Sorrento, 65 ml
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €43,08 par l -
LADY VENEZIADrėkinamasis rankų kremas LADY VENEZIA Amalfi, 65 ml
Liko tik 2€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €43,08 par l -
Išparduota -
NaujasFONZIESKukurūzų traškučiai su sūrio skoniu FONZIES, 100 g
Liko tik 5€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €28,00 par kg -
-€0,50ANTIKALWC gelis tualetui prižiūrėti ANTIKAL Fresh, 750 ml
Liko tik 10€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €3,73 par l€3,30 EUR -
-
SVELTOIndų ploviklis SVELTO Mėta ir Bergamotė, 450 ml
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €6,22 par l -
SAN CARLOBulvių traškučiai SAN CARLO Lime e Pepe Rosa, 150g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €18,67 par kg -
IšparduotaFRATELLI CONTORNOSicilietiškas užkandis iš paprikos, 200g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €14,00 par kg -
IšparduotaLADY VENEZIARaminantis ir lyginantis pėdų kremas, 150 ml
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €18,67 par l -
BONOMELLITirpi ramunėlių arbata su medumi ir apelsinu, 16 vnt.
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €0,18 par item -
-
-
Išparduota