-
-
-
NaujasVIGORSOLCukraus neturinti kramtomoji guma VIGORSOL Air Action
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €48,28 par kg -
NaujasPASTA DEL CAPITANODantų pasta jautriems dantims PASTA DEL CAPITANO Sensitive 24H, 75 ml
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €37,33 par l -
NaujasPASTA DEL CAPITANODantų pasta PASTA DEL CAPITANO Protezione X5, 75 ml
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €37,33 par l -
NaujasPERUGINAPieninio šokolado saldainiai su visu lazdyno riešutu BACI Cremoso, 37g
Liko tik 10€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €75,68 par kg -
NaujasLAGOVafliai be pridėtinio cukraus LAGO Nocciola, 180g
Liko tik 2€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €15,56 par kg -
NaujasPATARozmarinų skonio bulvių traškučiai PATA, 150g
Liko tik 5€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €18,67 par kg -
NaujasDR. HOUSESausos magnetiniai grindų valymo šluosčiai DR. HOUSE Universal, 40 vnt.
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €0,07 par item -
-€1SAPORI DEL SANNIOKiaulių taukai SAPORI DEL SANNIO Strutto, 500g
Liko tik 3€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €5,60 par kg€3,80 EUR -
IšparduotaNaujasBALCONIŠokoladinis biskvitas BALCONI Ciocco Magia, 280g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €10,00 par kg -
NaujasMULINO BIANCOPilngrūdės sausainiai MULINO BIANCO Fette Integrali, 315g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €8,89 par kg -
NaujasMULINO BIANCOSausainiai MULINO BIANCO Fette Dorate, 315g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €8,89 par kg -
-€0,70SMACCHIO TUTTOKoncentruotas dėmių valiklis SMACCHIO TUTTO, 250 ml
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €11,20 par l€3,50 EUR -
IšparduotaCOLUSSISluoksniuotos tešlos užkandis COLUSSI Sfogliate Erbe, 170g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €5,60 par kg -
IšparduotaCOLUSSISluoksniuotos tešlos užkandis COLUSSI Sfogliate Classiche, 170g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €5,60 par kg -
NaujasRUMMOKiaušinių pasta RUMMO Cannelloni All’Uovo N°176, 250g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €11,20 par kg -
IšparduotaPOLARETTIŠaldytos sulčių ledai POLARETTI Summer, 10 x 42 ml
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €14,00 par l -
GOLD BUSHBrūnais niedrų cukrus GOLD BUSH Demerara, 1 kg
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €2,80 par kg -
DELVERDESausainiai DELVERDE Crostino Dorato Integrale, 300 g
Liko tik 8€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €9,33 par kg -
MIL MILSkystos muilo su juzu kvapu MIL MIL Yuzu, 500 ml
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €5,60 par l -
MIL MILSkystos muilo su argano aliejumi MIL MIL, 500 ml
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €5,60 par l -
-
NaujasMOLINO ROSSETTOPicos mišinys su raugu MOLINO ROSSETTO Pizza, 750g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €3,73 par kg