-
-€1FELCE AZZURRARoll-on dezodorantas Fresh, 50ml
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €59,80 par l€3,99 EUR -
FELCE AZZURRAIntymios higienos muilas, 250ml
Liko tik 3€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €11,96 par l -
NaujasAGROMONTEĶiršų pomidorų padažas AGROMONTE Puttanesca, 260g
€2,95 EUR€2,95 EURVienības cena €11,35 par kg -
AGROMONTEVyšnių pomidorų ir čili pipirų padažas AGROMONTE Arrabbiata, 260 g
€2,95 EUR€2,95 EURVienības cena €11,35 par kg -
GRAN PAVESITraškus užkandis Sfoglie Lime e Pepe, 150g
€2,95 EUR€2,95 EURVienības cena €19,67 par kg -
-€0,55 -
-€0,60DON CARLOsausainiai su vaisių uogiene DON CARLO Crostatine Frutta, 200g
Liko tik 4€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €14,50 par kg€3,50 EUR -
DR. HOUSESausos magnetiniai šluosčių lapeliai medinėms grindims prižiūrėti DR. HOUSE, 40 vnt.
€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €0,07 par item -
Naujas -
Naujas -
-
LAGOAbrikosų pyragas LAGO Crostata Albicocca, 350g
Liko tik 3€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €8,29 par kg -
Naujas -
-
NaujasRIO MARESardinės alyvuogių aliejuje RIO MARE Sardine Olio di Oliva, 120g
€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €24,17 par kg -
ESTATHELedų arbata be cukraus su citrinos skoniu ESTATHE Limone, 1500 ml
€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €1,93 par l -
ESTATHELedų arbata be cukraus su persikų skoniu ESTATHE Pesca, 1500 ml
€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €1,93 par l -
Naujas -
VALSUGANA POLENTAGreitai paruošiama pilno grūdo polenta VALSUGANA POLENTA Integrale, 330g
Liko tik 7€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €8,79 par kg -
NaujasVALSUGANA POLENTAKlasikinė geltona polenta VALSUGANA POLENTA Classica, 375g
€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €7,73 par kg -
IšparduotaNESQUIKSmėlio sausainiai su kakava NESQUIK Biscotti, 300 g
€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €9,67 par kg -
BONOMELLITirpi ramunėlių arbata BONOMELLI, 20 vnt.
€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €0,15 par item -
-
BIO GUSTIAMOEkologiškas pomidorų kečupas be pridėtinio cukraus BIO GUSTIAMO Classico, 350 g
€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €8,29 par kg