-
-
Išparduota -
-
-
-
-
-
NaujasROSSO GARGANOPomidorų tyrė ROSSO GARGANO Passata di Puglia, 690g
€2,70 EUR€2,70 EURVienības cena €3,91 par kg -
NaujasMATILDE VICENZIMango skonio sausainiai GRISBI Mango e Cioccolato Bianco, 112g
Liko tik 1€2,70 EUR€2,70 EURVienības cena €24,11 par kg -
NaujasFORTEKietųjų kviečių friselle FORTE Di Grano Duro, 350g
€2,70 EUR€2,70 EURVienības cena €7,71 par kg -
-
IšparduotaRUMMOKiaušinių pasta RUMMO Paglia E Fieno All’Uovo N°105, 250g
€2,70 EUR€2,70 EURVienības cena €10,80 par kg -
RUMMOKiaušinių pasta RUMMO Tagliatelle All’Uovo N°132, 250g
€2,70 EUR€2,70 EURVienības cena €10,80 par kg -
Išparduota -
CHIARO LUCEStiklų ir veidrodžių valymo purškiklis, 300 ml
€2,70 EUR€2,70 EURVienības cena €9,00 par l -
IšparduotaMATILDE VICENZISausainiai su Baileys kremo įdaru Grisbi Baileys, 112g
€2,70 EUR€2,70 EURVienības cena €24,11 par kg -
MUTTIPomidorų tyrė su bazilikais Passata Basilico, 700g
€2,70 EUR€2,70 EURVienības cena €3,86 par kg -
MATILDE VICENZISausainiai su pistacijų kremo įdaru Grisbi Pistacchio, 135g
Liko tik 10€2,70 EUR€2,70 EURVienības cena €20,00 par kg -
IšparduotaLAGOVafliai su juoduoju šokoladu Plaisir Fondente, 190g
€2,70 EUR€2,70 EURVienības cena €14,21 par kg -
-
GRAN CEREALEPilno grūdo sausainiai Frutta, 250g
Liko tik 6€2,70 EUR€2,70 EURVienības cena €10,80 par kg -
-
-