-
MATILDE VICENZISausainiai su šokoladinio kremo įdaru Grisbi Cioccolato, 135g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €19,26 par kg -
-
-
-
MUTTIPomidorų koncentratas Triplo Concentrato, 185g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €14,05 par kg -
-
-
-
LA DROGHERIAČili pipirai su trintuvu Peperoncino Frantumato, 25g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €130,00 par kg -
MATILDE VICENZICitrinų skonio sausainiai Crisbi Limone, 135 g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €19,26 par kg -
SONDAWC diskai podui su aplikatoriumi SONDA Limone, 36 ml
Liko tik 9€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €69,44 par l -
NaujasAGROMONTEVyšninių pomidorų padažas AGROMONTE Salsa Ciliegino, 330g
€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €7,58 par kg -
NaujasFIUGGINatūralus mineralinis vanduo stikle FIUGGI, 1 L
€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €2,50 par l -
-€1,10 -
NaujasL'ISOLA D'OROSardinės alyvuogių aliejuje L'ISOLA D'ORO ardine Olio di Oliva, 120g
€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €20,83 par kg -
IšparduotaSPERLARIVaisių želė saldainiai SPERLARI Frutti Rossi, 150g
€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €16,67 par kg -
COCA COLAGaziruotas nealkoholinis gėrimas COCA COLA Classic, 330 ml
€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €7,58 par l -
-€1,10DOVESkystos muilo DOVE Nourishing Silk, 500 ml
€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €5,00 par l€3,60 EUR -
SPERLARIVaisių skonio želė saldainiai SPERLARI Duetto Frutta e Fiori, 150g
€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €16,67 par kg -
IšparduotaCANNAMELAAštrus prieskonis mėsai CANNAMELA Carni Piccante, 90g
€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €27,78 par kg -
IšparduotaCANNAMELAPrieskonis baltai mėsai CANNAMELA Carni Bianchi, 90g
€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €27,78 par kg -
IšparduotaGECCHELEKviečių sumuštinis su grūdais GECCHELE, 310g
€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €8,06 par kg -
-€1,30IšparduotaLE CONSERVE DELLA NONNAVyšnių uogienė LE CONSERVE DELLA NONNA, 330g
€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €7,58 par kg€3,80 EUR -
SPERLARIKarameliniai saldainiai su pipirmėčių ir lakricos įdaru SPERLARI, 150 g
€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €16,67 par kg