-
NaujasMUTTIVyšninių pomidorų padažas MUTTI Salsa Pronta Ciliegini, 300g
€2,40 EUR€2,40 EURVienības cena €8,00 par kg -
NaujasYOGAYOGA Ace vaisių ir daržovių sultys be pridėtinio cukraus, 1 L
€2,40 EUR€2,40 EURVienības cena €2,40 par l -
-€0,40IšparduotaBONOMITiramisu sausainiai BONOMI Savoiardi, 400g
€2,40 EUR€2,40 EURVienības cena €6,00 par kg€2,80 EUR -
CAPUTOKviečių miltai CAPUTO Pasta Fresca e Gnocchi, 1 kg
€2,40 EUR€2,40 EURVienības cena €2,40 par kg -
-
SPIC & SPANGrindų ploviklis su juodos orchidėjų kvapu, 1 l
€2,40 EUR€2,40 EURVienības cena €2,40 par l -
-
TRE MARIEVafliai su tamsaus Gianduja šokolado įdaru, 140g
Liko tik 2€2,40 EUR€2,40 EURVienības cena €17,14 par kg -
BONELLEMinkšti pieno iriso saldainiai Toffee Latte, 150g
€2,40 EUR€2,40 EURVienības cena €16,00 par kg -
-
-
PASTA DEL CAPITANODantų pasta Carbone Charcoal, 100 ml
€2,40 EUR€2,40 EURVienības cena €24,00 par l -
-
-
PASTA DEL CAPITANODantų pasta Plaque and Caries, 100 ml
€2,40 EUR€2,40 EURVienības cena €24,00 par l -
TRE MARIEVafliai su šokoladiniu kremu ir migdolų grūdeliais, 140g
€2,39 EUR€2,39 EURVienības cena €17,07 par kg -
-
LAGOSausainiai su abrikosų uogiene Crostatine Albicocca, 240g
Liko tik 7€2,39 EUR€2,39 EURVienības cena €9,96 par kg -
NaujasPETTIPomidorų minkštimas PETTI La completa Polpa Fine, 2x200g
€2,30 EUR€2,30 EURVienības cena €5,75 par kg -
Naujas -
ALPENLIEBEKaramele be cukraus ALPENLIEBE Original, 49g
Liko tik 8€2,30 EUR€2,30 EURVienības cena €46,94 par kg -
IšparduotaNaujas -
Naujas -
-€0,50MOLINO ROSSETTOBe glitimo turkiškų avinžirnių miltai MOLINO ROSSETTO Farina di Ceci, 500g
€2,30 EUR€2,30 EURVienības cena €4,60 par kg€2,80 EUR