-
-€1,31NUOVO FORMDezinfekuojantis valymo priemonė NUOVO FORM, 1000 ml
€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €1,99 par l€3,30 EUR -
-€0,61NaujasFRATELLI CONTORNOVyšnių pomidorų padažas FRATELLI CONTORNO, 300g
€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €6,63 par kg€2,60 EUR -
-€0,61NaujasFRATELLI CONTORNODatterino pomidorų padažas FRATELLI CONTORNO, 300g
€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €6,63 par kg€2,60 EUR -
-€1,31BIALETTI3 tarpinės ir 1 filtro plokštelė BIALETTI kavos virimo aparatui, 1 puodelis.
Liko tik 1€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena par€3,30 EUR -
-€0,61BIELLEBIItališka užkandėlė Taralli Finocchio BIELLEBI, 250g
€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €7,96 par kg€2,60 EUR -
ELA AROMI NATURALICinamono natūralus aromatas ELA AROMI NATURALI Cannella, 60 ml
Liko tik 5€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €33,17 par l -
IšparduotaELA AROMI NATURALINatūralus apelsinų žiedų aromatas ELA AROMI NATURALI Arancia, 60 ml
€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €33,17 par l -
CHANTECLAIRIndų ploviklis VERT Apelsinas ir Mandarinas, 500 ml
€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €3,98 par l -
-€0,21CAMEOSūrios užkandžiai CAMEO Cocktail, 150 g
Liko tik 3€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €13,27 par kg€2,20 EUR -
D'AMICOKaperių picai D'AMICO Capperi per Pizza, 100 g
€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €19,90 par kg -
DE CECCOBazilikų padažas DE CECCO Sugo Basilico, 200 g
Liko tik 4€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €9,95 par kg -
-€0,81LADY VENEZIADrėkinamasis rankų kremas LADY VENEZIA Venezia, 65 ml
Liko tik 5€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €30,62 par l€2,80 EUR -
-€0,81IšparduotaL'ISOLA D'OROPomidorų ir moliuskų padažas L'ISOLA D'ORO Vongolotte Marinara, 130g
€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €15,31 par kg€2,80 EUR -
-€0,61ZAROTTIMoliuskų padažas ZAROTTI Sugo Vongole, 110g
Liko tik 1€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €18,09 par kg€2,60 EUR -
DE CECCOBolonijos padažas DE CECCO Ragu alla Bolognese, 190g
€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €10,47 par kg -
-
SPUMA DI SCIAMPAGNAKreminis muilas Argan Oil & Patchouli, 90g
Liko tik 6€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €22,11 par kg -
-€0,41IšparduotaSPIC & SPANGrindų ploviklis Cedro e Bargamotto, 1 l
€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €1,99 par l€2,40 EUR -
IšparduotaBOTTEGA DI SICILIAVyšnių pomidorų padažas Datterino, 330g
€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €6,03 par kg -
BOTTEGA DI SICILIAVyšnių pomidorų ir bazilikų padažas, 330g
€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €6,03 par kg -
-€1,31IšparduotaALCE NEROAksominė ekologiška geltonų pomidorų tyrė Passata Pomodoro, 350g
€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €5,69 par kg€3,30 EUR -
-€0,91KNORRArtišokų rizotas Risotteria Carciofi, 175g
€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €11,37 par kg€2,90 EUR -
PASTA DEL CAPITANODantų pasta Turmeric & Propolis, 75 ml
€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €26,53 par l -
-€0,61CAPUTOKlasikiniai universalūs miltai Doppio Zero, 1 kg
€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €1,99 par kg€2,60 EUR