-
IšparduotaPASTA DEL CAPITANODantų šepetėlis PASTA DEL CAPITANO Soft, 1 vnt.
€1,49 EUR€1,49 EURVienības cena par -
SANT'ANNANatūralus negazuotas mineralinis vanduo SANT'ANNA Naturale, 1500 ml
€1,49 EUR€1,49 EURVienības cena €0,99 par l -
-€0,50BONELLEVaisinio skonio želė saldainiai Frutti Assortiti, 150g
€1,49 EUR€1,49 EURVienības cena €9,93 par kg€1,99 EUR -
-
-
ACQUA PANNANatūralus negazuotas mineralinis vanduo, 1500 ml
€1,49 EUR€1,49 EURVienības cena €0,99 par l -
Naujas -
NaujasAMOR DI PANEGrissini su sezamais AMOR DI PANE Sesamo, 125g
€1,40 EUR€1,40 EURVienības cena €11,20 par kg -
NaujasAMOR DI PANEKlasikiniai grissini AMOR DI PANE Classico, 125g
€1,40 EUR€1,40 EURVienības cena €11,20 par kg -
NaujasAMOR DI PANEGrisiniai su rozmarinu AMOR DI PANE Rosmarino, 125g
€1,40 EUR€1,40 EURVienības cena €11,20 par kg -
SAN CARLOCrostini SAN CARLO Crostini Dorati Classici, 75 g
Liko tik 5€1,40 EUR€1,40 EURVienības cena €18,67 par kg -
-
-
-
-
-€0,50IšparduotaSACLASutrintos žaliosios alyvuogės SACLA, 185 g
€1,30 EUR€1,30 EURVienības cena €7,03 par kg€1,80 EUR -
ITALKALISicilijos joduota rupioji druska ITALKALI, 1 kg
€1,30 EUR€1,30 EURVienības cena €1,30 par kg -
-
Išparduota -
-€0,60Išparduota -
PARMALATPlakimo grietinėlė CHEF Panna, 65 ml
Liko tik 5€1,20 EUR€1,20 EURVienības cena €18,46 par l -
-€0,40NaujasDELVERDEDžiūvėsiai DELVERDE Grattugiato, 250g
€1,20 EUR€1,20 EURVienības cena €4,00 par kg€1,60 EUR -
ACQUA PANNANatūralus negazuotas mineralinis vanduo, 500 ml
€1,20 EUR€1,20 EURVienības cena €0,80 par l -
-€0,30