-
AGROMONTEVyšnių pomidorų ir česnakų padažas AGROMONTE Sugo, 260 g
Liko tik 3€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €12,69 par kg -
FRATELLI CONTORNOMakaronų padažas su sardinėmis FRATELLI CONTORNO, 195 g
€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €16,92 par kg -
MISURAKrekeriai su alyvuogių aliejumi ir čija sėklomis MISURA, 170g
€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €19,41 par kg -
-€1,50ALCE NEROOrganiniai italų miežiai ALCE NERO Orzo Moka, 500g
Liko tik 1€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €6,60 par kg€4,80 EUR -
IšparduotaSPERLARISaldainiai SPERLARI Galatino šokoladas, 115g
€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €28,70 par kg -
Išparduota -
NOVIJuodasis šokoladas su švelniu juodojo šokolado kremu, 105g
€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €31,43 par kg -
IšparduotaPERUGINATamsus šokoladas su pistacijomis Fondente Pistacchio Croccante, 85g
€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €38,82 par kg -
GRAN PAVESIPesto skonio užkandis Sfogline Gusto Pesto, 180g
€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €18,33 par kg -
VETRILStiklų ir veidrodžių valiklis nuo dulkių, 650 ml
Liko tik 2€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €5,08 par l -
-
-€0,60MISURAPilno grūdo sausainiai įdaryti šokoladiniu kremu, 260g
Liko tik 8€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €11,79 par kg€3,90 EUR -
-
-€0,50FALCONECiambelline jogurtiniai sausainiai, 500g
€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €6,60 par kg€3,80 EUR -
-
ZUEGGJuodųjų vyšnių uogienė Ciliegie, 320g
Liko tik 1€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €10,31 par kg -
IšparduotaPOCKET COFFEETamsus šokoladas su Espresso kavos įdaru
€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €53,23 par kg -
OMINO BIANCODėmių valiklis Smacchia Facile, 500 ml
Liko tik 1€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €6,60 par l -
MUTTIPomidorai pomidorų sultyse Pelati Pomodori, 2 x 400g
€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €4,13 par kg -
Išparduota -
-
TESORI d'ORIENTEDušo želė Muschio Bianco, 250 ml
Liko tik 1€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €13,20 par l -
TESORI d'ORIENTEDušo želė Royal Oud, 250 ml
Liko tik 5€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €13,20 par l -